2733
2739

مادرشوهر دخترخالم بهش گفته بود چرا مامانت بهت فرش دستباف نداده  شاید یروز لازمت شد در صورتی ک فرشو شوهرش خریده بود اینارو میگفت برا زاپاس🥴🥴🥴🥴

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ببخشید ولی من تو جهزیه یکی از اقوام نزدیکم دیدم برا اینکه مادر عروس بگه همه چی کامل دادم کشوها پاتختی را باز گذاشته بودن توش حتی ک ا ن د و م هم بود نمی دونم چه نیازی به خریدش بوده یا نمایشش

❤️تو باشی برام کافیه حتی اگه کل دنیا بهم پشت کنن ❤️
2731
خیلی ببخشید ولی من تو جهزیه یکی از اقوام نزدیکم دیدم برا اینکه مادر عروس بگه همه چی کامل دادم کشوها ...

یا خودع خدااااا😐😐😐😨😨😨

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

مادر شوهر خالم سر جهیزیه کلی گشت نتونست ایراد بگیره مامان بزرگم یادش رفته بود گوشت کوب بخره همه جا رو مادر شوهرش پر کرده بود که یه گوشت کوب برا دخترشون نگرفتن  اینا نمیتونن آبگوشت بخورن

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
بع منم گفتن دوشک کم گرفتی 😅😅😅یا چرا قابلمه بزرگ هست برای جمعیت غذا درست می کنند نگرفتی  ما ...

منم نگرفته بودم ولی از بس گفتن دیگه گرفتم

خیلی کار خوبی کردی شما 😘😍

2738
مادر شوهر خالم سر جهیزیه کلی گشت نتونست ایراد بگیره مامان بزرگم یادش رفته بود گوشت کوب بخره همه جا ر ...

واقعا تاسف برانگیزه همچین ادمایی هنوزم هس

منم نگرفته بودم ولی از بس گفتن دیگه گرفتم خیلی کار خوبی کردی شما 😘😍

اخه الان کی ازینا استفاده می کنه

نه خداشکر من چیز اضافی میشه گفت تا جایی که عقلم کار کرد نخریدم😅😅😅

یکی هم ب جهاز مربوط نیس ولی

یکی اینجا بچه دار نمیشدن

خانواده شوهرش گفته بودن نازایی

دیگه این همه ازمایشا داده بود سالم بود

اخر شوهرش مجبور شده بود بره دکتر ک معلوم شد واریکوسل و واریکوسل عمل کرده بود

بعد این میگفت تو دلم مونده بود بالاسر رختخواب شوهرم بعد عملش ب مادرشوهرم گفتم الحمدلله مشکلی از من نبود مشخص شد مشکلمون چیه

مادرشوهرش گفته بود نه مشکل از توست زن اگ رحمش قوی باشه نطفه مرد هرچیم ضعیف باشه میگیره تو مشکل داری برو پی مشکلت

فک.کن بالاسر رختخواب پسر واریکوسلیش اینو گفته

خب اینو نباید اعدام انقلابی کرد؟

اینا ک خوبه نمیگم کی ولی ی بنده خدایی ب عروسش میگفت تو کابینتارو هم باید عروس بگیره . اون چیزایی ک جنسش مثل سفره است و داخل کابینت میندازن 😑😐

تو۱۶ هفته بارداری دخترمو ب علت ناهنجاری ازدست دادم . میشه بره اینکه بارداری بعدیم سالم باشه صلوات بفرستین... روحیم داغونه ❤
مادر شوهر خالم سر جهیزیه کلی گشت نتونست ایراد بگیره مامان بزرگم یادش رفته بود گوشت کوب بخره همه جا ر ...

من اصلا مادرشوهرم خدایی جهیزیه نیومد ببین البته بعد چند ماه برای دخترش می خواست جهیزیه بگیره دید😅😅خدایی هنوز هستند چنین ایراد بنی اسرائیل بگیرند ؟