2733
2734
نوزاد 37روزه ام ده روزه که صورتش دون دون سده موقع خواب کمرنگ یا محو میشه بعضیاس موقع بیداری و گریهکردن قرمز میشن روشون خشکه و فقط صورتشه اوایل کمتر بود فقط پیشونیش بود بعد کل صورتش پر شد در ضمن بچه ی من کولیک هم داره و دل دردهای بدی هم میشه
مامانم میگه مال شیرته حتما ترش زیاد میکنی مادر شوهرم میگه گرمیجات زیاد خوردی بچه ات گرمی داره منم طی تحقیقاتم درباره ی حساسیت و کولیک با اگزمای پوستی اشنا شدم تو همین سایت ولی نمیدونم اگزما چه شکلیه یعنی ظاهرش چجوریه ؟؟؟
درخشان جون دختر منم سه ماهشه همینجوره.دکتر به من گفت با روغن بادام شیرین چرب کن برای دختر من تاثیری نداشت امتحانش ضرر نداره امتحان کن.
چـــــــــہ زیـــباســــــــت اگـــــــَر حــــــاجَت دلــــت!!!بـا حــــــِکـمــــَت خــُـــــدایت یکـــےباشـــَد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
درخشان جان دختر منم از 10روزگی تا 2ماهگی اینطوری بود مرتب کم وزیاد میشد دکتر پماد داد زدم خوب شد
از شیخ بهایی پرسیدند: سخت میگذرد،چه باید کرد؟ گفت: خودت که می گویی سخت میگذرد، سخت که نمی ماند! پس خدارو شکر که می گذرد و نمی ماند. دیروزت خوب یا بد گذشت و امروز روز دیگری است. قدری شادی با خود به خانه ببر. راه خانه ات را که یاد گرفت فردا با پای خودش می آید.
از گرمی هم میشه.یه کم تو خوردن توجه بیشتر کن.صورتشم بوس نکنید.واسه کولیک من بعد از هر وعده غذایی یه نیم لیوان عرق نعنا میخوردم واقعا تاثیر داشت
وزن فعلی ۶۵/۳۰۰ وزن هدف ۵۵ تاریخ شروع رژیم ۹۷/۷/۲۸
عزیزم فک نکنم مشکلی باشه، پسر منم اینطور بود، چتا از نوزادای اطرافمون دیدم اینطوری بودن،میتونی شویندشو عوض کنی و خودتم کاسنی بخور تا شیرت گرم نباشه واسش،ادویه هم نخور، یه مدتیه، بعد خودبخود میره، تا پوستش به محیط خارج رحم عادت کنه
میگن هرکی دوست مجازیش خوشگله میره بهشت خوشبحالتون به خاطر من میرین بهشت… یه سایت خوب راجبه برنامه نویسیhttp://jgeek.ir/?ckattempt=1
نه اصلن به خوراک بستگی نداره.اگزما نود در صد بچه دارن.نگران نباش با آد یا وازلین چرب کن یا روغن بادام
چـــــــــہ زیـــباســــــــت اگـــــــَر حــــــاجَت دلــــت!!!بـا حــــــِکـمــــَت خــُـــــدایت یکـــےباشـــَد
نیلوفر جان اتفاقا دوغن بادام شیرین داریم تو خونه ولی دکتر سما نگفت اگزماس یا چیه اصلا؟؟ من یه هفته پیش دکترش بردمش واسه کیپی بینیاش ولی با اینکه صورتشو دید (البته اون موفع اولش بود و دونهاش کم بود زیاد بهس توجه نکرد فقط گفت حساسیته )من نمیدونم این چه حساسیتیه که بدتر شده .خودم به این نتیجه رسیدم به پروتئین گاوی حساسیت داره اخه خیلی دلدرد میگیره منم وو روزه رژبم گرفتم هر چیزی نمیخورم دلش کمتر درد گرفته ولی صورتش رو موندم اگزماس یا چی؟دکترای شهرستانام که هیچی سرشون نمیشه ...
کولیکم دوره دازه، و هرچیزی بدی بهش تاثیرش موقته، من انواع داروهای مخصوصشو دادم به پسرم، چند روز خوب بود دوباره شروع میشد، تنها چیزی که موثر بود حرف دکترش بود که گفت زودتر از دوساعت به بچه شیر نده تا بتونه شیر قبلیرو هضم کنه و دل پیچه نگیره، گفت تند تند شیر دادن هم هوا میفرسته تو شکمش هم نمیزاره شیر خوب هضم شه و دلش درد میگیره
میگن هرکی دوست مجازیش خوشگله میره بهشت خوشبحالتون به خاطر من میرین بهشت… یه سایت خوب راجبه برنامه نویسیhttp://jgeek.ir/?ckattempt=1
عزیزم من پیش دکتر که دخترمو بردم تا که بهش گفتم نگا کرد گفت اگزما نوزادانه. آلودگی هوا هم تشدیدش میکنه.گفت روغن بادام شیرین بزن اگه خوب نشد دفعه دیگه واسش دارو مینویسم.نگران نباش
دل درد پسرم واقعا با این راهکار دکتر برطرف شد، دونه هاش کم کم میرن، همه نوزادا دارن،
دختر منم همینطور بود دکترش گفت اگزماس و بهش پناد داد و گفت رعایت غذایی کنم که البته بچه من شیر خشکی شد واسه کولیک هم باید دوره اش طی بشه ولی با کمک داروها میتونی از شدت کولیک کم کنی
زندگی داره به ما لبخنــــــــــــــــــــــــــــــــد میزنه

Lilypie Maternity tickers