2737
2739
عنوان

کیا طبیعی زایمان کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 65 پست
😐چ ربطی داره من پولشم دارم ولی طبیعی دلم میخاد

آخه کی دوس داره درد بکشه مگه درد کشیدن خاطره میشه یا جایزه داره....من دوتا طبیعی بدنیا آوردم جز زجرش هیچی خاطره نشده

من حبه ی قند کوچکی بودم که.،از دست تو در پیاله ی چای افتاد
من. ۱۸سالمم هس..جدیدن سه تا هشت ساعت سوزن فشار میزنن اگ با اخری نیومد سز میشی.. من با اولی هیچی یکم ...

مرسی اتفاقا رفتم معاینه چندروز پیش گفت ۱ سانته بزور دهانه رحمت سفته کلی امپول  و قرص شیاف داد 

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زایمان طبیعی ب شرطی که بدنتون نرمش و انعطافشو داشته باشه خیلی راحته حتی از دندون درد شدید راحتره اینطوری بهت بگم من دندون دردایی ک تو بارداری کشیدم خیلی سخت تر از زایمانم بود چون از همون ماه چهارم بارداری شروع کردم به پیاده روییو اماده‌کردن خودم برای زایمان از ماه خفت شروع کردم ب ورزش و از هفته ۳۷به بعد دوش اب گرم هرروز و ماساژ پرینه در اخر دیگه روزی ۴ساعت هم پیاده رویی میکزدم عالی بود زایمانم عالی درعرض ۲ساعتو نیم زایمان کردم 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
آخه کی دوس داره درد بکشه مگه درد کشیدن خاطره میشه یا جایزه داره....من دوتا طبیعی بدنیا آوردم جز زجرش ...

من همیشه میگم کاش دردشو بکشم احساس میکنم کارم نیمه تمام‌میمونه هرچقدرم بخاطرش درد بکشم بیشتر قدرشو میدونم بچه ای که باخون و دل دنیاش اوردم نزارم یه خط روش بیوفته طبیعی زایمان میکنم چون احساس بهتری بهم میده اولین نفری هستم که بغلش میکنم و میبینمش 

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
2731
😐 کالاسارو رفتم ماما خصوصی گرفتم ورزش ن زیاد پیاده روی ماه اخر کلا سرد بود اصلا نرفتم☹

چقد بد کاش پیاده رویی و ورزشتونو ترک نمیکردین

من سه تا زایمان طبیعی کردم، تو بیمارستان خصوصی و اتاق زایمان vip بودم، همسرم هم تو هر سه از اول پیشم بود تا آخرش، من دکترم 36 هفته معاینه ی تحریکی می‌کرد و حدودی می‌فهمیدیم دیگه کی زمانش میرسه و اعتقاد ب این داشت ک تو تهران نمیشه منتظر بشینیم تا طرف دردش بگیره بره بیمارستان و جالب بود ک مثلا دو ماه مونده بادکترم تاریخ زایمانو انتخاب میکردیم، اولیم معاینه کرد و قرار بود 13 مهر ک روز تولد خودمه برم بیمارستان بخوابم و زایمان کنم ولی نی نی عجله داشت و 11 مهر دیدم حرکتش کم شده، فقط همین رفتم بیمارستان دکترم معاینه کرد و گفت 5 سانت بازی، بدون هیچ دردی و از زمان بستری سه ساعت طول کشید تا ب دنیا اومد، دومی 7 تیر قرار شد برم و رفتم و اونم 5 سانت خودش باز بود و یک ساعت و نیم طول کشید، سومی هم احتمال زایمان زودرس داشتم و پساری داشتم و با وجود پساری احساس درد خیلی خفیف پریودی کردم و رفتم دکترم معاینه کرد و دوباره 5 سانت بود و یک ساعت بعد ب دنیا اومد، البته منو دکترم میگفت خیلی خوش زایی، میشه گفت اصلا درد نکشیدم جز نیم ساعت آخرش ک اونم در حد یه درد پریودی شدید بود و فقط فشار اون لحظه ای ک بچه میخواست بیاد بیرون اذیت کننده بود کمی، ولی کلا عالی بود

💗💗💗
اونایی که پول سزارین نداشتن......😐😐😐

چ حرف بیخودی

تو بیمارستان من طبیعی 100 تومن گرون تر از سزارینه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
من سه تا زایمان طبیعی کردم، تو بیمارستان خصوصی و اتاق زایمان vip بودم، همسرم هم تو هر سه از اول پیشم ...

خوشبحالت من هنوز یه سانتم نیستم

2738

ب منم داد قرص گل مغربی با مشورت دکتر هیچ فایده نداشت فقط دوشب قبلش با تو بیمارستان اناناس خوردم راحت بعداز چهار ی دفعه ۱۰سانت شد..و اینکه سعی کن انرژیتو الکی موقع دردای ک میان میرن هدر ندی فقط نفس عمیق بکش

خداروشکر  میکنم ک. طبیعی انجام دادم دردای قبلمم دیگه برطرف شدن...البته گلم بستگی ب وزنتم داره هرچی چاق تر باشی بیشتر  سخته...

آخه کی دوس داره درد بکشه مگه درد کشیدن خاطره میشه یا جایزه داره....من دوتا طبیعی بدنیا آوردم جز زجرش ...

خب ب نطر من ی روز درد بکشی و تموم بهتره تا این ک ی هفته با درد سزارین طی کنی

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
من همیشه میگم کاش دردشو بکشم احساس میکنم کارم نیمه تمام‌میمونه هرچقدرم بخاطرش درد بکشم بیشتر قدرشو م ...

گلم منم سزارین شدن. درد سزارین بعد زایمان خیللللی بدتر از طبیعیه. اگه قراره با درد قدر بچه رو بدونیم خواهشآ اصلا بچه دار نشیم. 

بنظر من از ماه اول باید حس مادرانه داشت. نه با درد.. 

البته من خودم نرسم تو بیمارستان. بخاطر تجربیاتی که تو مریضام داشتم سزارینو انتخاب کردم.

انشالله شما زایمان راحتی داشته باشی. واسه منم تو زایمان دعا کن. 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

درضمن من ماه اخر ۳سانت بدون درد باز بودم وقتی رفتم بیمارستات چهارسانت و ۷۰درصد بودم رسیدم بلوک زایمان ۷سانت شدم نیم ساعت بعدشم زاییدم بیشتر معطلی ک شدم تو اورژانس بود گ تشکیل پرونده و اینا بدن وگرنه زودترم زایمان میکردم 

من سه تا زایمان طبیعی کردم، تو بیمارستان خصوصی و اتاق زایمان vip بودم، همسرم هم تو هر سه از اول پیشم ...

این فانتزی منه😅

خب ب نطر من ی روز درد بکشی و تموم بهتره تا این ک ی هفته با درد سزارین طی کنی

وقتی تو طبیعت تو خدا زایمانو گذاشته چرا تیغ جراحی بیاد بیرون؟😐 من اگه بگن بچه مشکلی داره سز میکنم ولی خودم میگم طبیعی