2733
2739

پسرم 23 ماهه اس منن هر سری واکسن داشت بردم درمانگاه زدن امروز از درمانگاه زنگ زدن که واکسن چهار ماهیش رو نزده بیار میگن این واکسن تو دو نوبت واکسن فلج اطفال رو نزده من خیلی نگرانم اخه همه واکسن ها رو سر وقت بردم شماها واکسن چهار واهگی رو دوبار بردین زدین به بچه هاتون چجوری این واکسن کسی اطلاعی داره دربارش؟من می ترسم زده باشن ولی ثبت نکرده باشن حالا دوبار این واکسن رو بزنن به بچم می ترسم مشکل به وجود بیاره برای بچه

سلام بنظرم با دکتر مشورت کن

دلم طوفانیست و چشمانم بارانی...چیست چاره کار در این پهنه خاکی... آشوبی به پاست در این سینه ی پر درد و غم...که نتوان گفت ب هر بنی آدم...کاش میشد این احساس را آشکار کرد...کاش میشد این طوفان را آرام کرد🍃

اره عزیزم منم ک بردم گفتن ۴ماهگی ۲تا داشته ک‌یکی رو زده بود 

با واکسن ۱سال ونیمش‌زدنش 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

متولد کیه؟

دختر من شهریور ۹۶ 

فلج اطفال ۴ ماهگی رو نزده بودن،اون موقع

چون تحریم بودیم نداشتن

ما پارسال اسفند بردیم زدیم با ۱۸ ماهگی همزمان.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

عزیزم زنگ بزن دقیق بپرس

ولی اینو میدونم یه مدت واکسن فلج نبود و فقط قطرش بود

که بچه هایی که تو اون دوره بودن دوباره رفتن زدن

زمان پسر من هم واکسن زدن هم قطره دادن

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
اره عزیزم منم ک بردم گفتن ۴ماهگی ۲تا داشته ک‌یکی رو زده بود  با واکسن ۱سال ونیمش‌زدنش

واکسن 18 ماهگی پسرم رو هم بهدستش زدن هم به پاشولی نگفتن واسه چهار ماهگی رو هم زدیم الان پسرم 23 ماهشه

2738

سلام عزیزم در مورد واکسن فلج این اتفاق میفته . چون جدیدا به طرح کشوری اضافه شده و کم به کم  استان ها توش اضافه شدن مثلا اول استان هایی که با اتباع افغان و پاکستان بیشتر ارتباط دارن شروع شده چون ویروسش توی این دو کشور شایع تره . مثلا ما استان فارسیم حدودا یک سال پیش رفتیم حتی دختر من سه سالش بود ولی گفتن از فروردین ۹۵ به این طرف رو باید بزنن . واکسن سبکی هم هست الان دیگه به جز قطره این تزریقی فلج اطفال رو هم میزنن . دختر من دیگه حرفم میزد یه یک ساعتی گفت درد دارم براش حوله گرم گذاشتم بعدم گفت خوب شدم و رفت دنبال بازیش تب هم نکرد کلا سبک بود واکسنه

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
واکسن 18 ماهگی پسرم رو هم بهدستش زدن هم به پاشولی نگفتن واسه چهار ماهگی رو هم زدیم الان پسرم 23 ماهش ...

اره پسرمن دوتا ب پاش زدن یکی ب دستش 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید