2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا درسته

من هر وقت شکایت کردم در صورتی که خودش هم میدونه مقصر مادرشه باز طرف مادرشو گرفته.ولی وقتی ببینه مادرش  مقصره من چیزی نمیگم از من حمایت میکنه

عشق و نفسم مادرمه💖💖💖💖💖
پس کجا حرفمونو بزنیم. به خودش که نباید جواب داد چون کدورت میشه اقای همسر بدشون میاد. به همسر هم چیزی ...

باید روی ویژگی های فردی کار کنیم.ی جور رفتار کنیم که کسی نتونه باهامون بد رفتار کنه.ریشه تمام این رفتارا برمیگرده به خودمون.وقتی اونقد اعتماد بنفس نداشته باشیم که هرکسو ناکسی بهمون توهین کنه نتیجش میشه همین نارضایتی هایی که هرروزه میبینیم

2728
برمیگرده مطمئن باش.

بعیدمیدونم بی غیرت تر از این حرفهاست احمقِ به تمامِ معنا فکرمیکنه مردم بیشتر از ننه باباش دوستش دارن و خیر و صلاحشونو میخوان اونم یه مطلقه ۵ سال بزرگتر از خودش اینقدرو نمیفهمه طرف داره واسه خودش زور میزنه

موافق نيستم

ادمها متفاوت هستن

بعضيها اينطور بار ميان، بايد پرشون كني! نكني يكي ديگه پرشون ميكنه

مادرشوهر من تمام وقت داره بد خاندان شوهرشو ميگه! به كسي هم رحم نميكنه! پدرشوهرم براش ميميره و حرفهاشو تكرار ميكنه!!!!

جاريمم هم اومد ، روش مادرشوهرمو پيش گرفت

الان برادرشوهرم تو مشتشه

من اينطور نبودم

تو عالم خودم بودم، بدي ميكردن، چشم پوشي ميكردم

الان شوهر منو هم مادرشوهرم پر ميكنه

نگاه شوهرم اينه ببينه ننش چي ميگه!

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
مشکلت چبه  باهاش؟؟؟

وای اصن سر چیزای مسخره 

مثلا اینکه لباساشو پرت میکنه این طرف اون طرف 

یا سر مبل لم میده

من باید اکثر چیزارو بهش یاداوری کنم بی خیاله

وقتی بحثمون میشه نمیمونه ارومم کنه میزاره میره بیرون

4ساله هنوز ارشدشو تموم نکرده شغل ازاد داره اون موقع ک اومدن خواستگاری میگفت همین تابستون تموم میشه درسم 3سال گذشته هنوز درگیر دانشگاه اقاییم

توی ترافیک ذهنم تو یک آهنگ آرومی 💑❤
2738
مادروشوهر من هر وقت یعنی هروقت بریم یربزنیم میره برا شوهرم غذا میریزه میاره بدون اینکه به من تعارف ک ...

منم اینجور رفتاری دیدم.بجای اینکه ضعف نشون بدم پاشدم رفتم برا خودمم ریختمو پررو بازی دروردم.اگرم ته قابلمه چیزی نمونده باشه ی قاشق اوردم از غذای شوهرم خوردم به به و چه چه ام از اشپزی مامانش کردم و اینجور بدتر حرصش دادم هخخخ

باید روی ویژگی های فردی کار کنیم.ی جور رفتار کنیم که کسی نتونه باهامون بد رفتار کنه.ریشه تمام این رف ...

این راهکار روی بعضیا جواب نمیده. هرچیم قاطع باشی اعتماد به نفس داشته باشی و... بازم اونا کار خودشونو میکنن. چون یا هنوز به بلوغ فکری نرسیدن یا مردم ازارن.. 

وای اصن سر چیزای مسخره  مثلا اینکه لباساشو پرت میکنه این طرف اون طرف  یا سر مبل لم میده ...

بنظر من برو پیش مشاور.اول باید صبرمیکردیت اقا زندگیش روبه راه شه درسش تموم شه بعدش ازدواج میکردیت.متاسفانه شمارو به دست اورده و برای تموم کردن کاراش مث درسش داره دست دست میکنه.اگه نمیدونی بدون همه مردا ی بینظمی ذاتی دارن.بهترینش اینه بیخیالش شی 

بنظر من برو پیش مشاور.اول باید صبرمیکردیت اقا زندگیش روبه راه شه درسش تموم شه بعدش ازدواج میکردیت.مت ...

چی بگم والا در کل خیلی مرد خوبیه هم خودش هم خونوادش ولی این رفتاراش دیوونممم کرده منم ادم حرص و جوشی هستم اصلاا نمیتونم بی خیال باشم

توی ترافیک ذهنم تو یک آهنگ آرومی 💑❤
2706