2733
2739
عنوان

شوهرم گوشت ماهی خریده میخواد بده باباش اینا بزارم یا نع؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2303 بازدید | 143 پست
من اگ بگم اینجا میریزن سرم ینی دلم میخواد خداجوابشو بده یه گوسفند کامل کشتیم تقسیم کردیم باورت میشع ...

گوسفند شوهرت خرید و اونوقت چرا داد به اونا؟؟عجبا....خرج دوتا زندگیو داره میده انگار

مادر شوهرم منم بسسیار بین پسراش عروساشو نوهاش فرق میذاره از رفتاراش واقعا دلگیر میشم 

کاش حداقل میفهمیدن این پسرا.

باورت نمیشع ینی با سیاست تر از مادرشوهرم ندیدم.یه ذره هستا ولی ده تای هیکلش سیاست داره شوهرش مثل مرگ ازش میترسه و هرررچی بگه میگه چشم.شوهر منم وابسته بار اورده

شایدم زمینـ جهنم یه دنیای دیگست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گوسفند شوهرت خرید و اونوقت چرا داد به اونا؟؟عجبا....خرج دوتا زندگیو داره میده انگار

تو زمین کشاورزی شریکن ولی همه کاریشو شوهرم میکنه و وقتایی که گوسفند میخرن تقسیم میکنن مادرشوهرم میشینه پاش و شوهرم تو رودروایسی گیر میکنه همیشه چیزای به درد نخور میاره هرچیم میگم فایده نداره

2731
ایول خوب کردی

واسه اولین بار خودمم کیف کردم😐 ولی واقعا تاثیر بدی رو سلامتیم گذاشته باورت میشه صبح ساعت ۷زنگ زد قرار بود بری سرکارت خواب نمونی پسرم من تو خواب یخ کردم دستو پام کز کز میکردم که خدایا این باز چشه مگه من ابنجا چیم که اون زنگ میزنه بعد شوهرم پاشد گفتم صبحانه بیارم گفت نع رفته بود اونجا مادرش به زور بهش داده بود😐

من خیلی استرسیو حرصی هستم انقد شوهرم حساسم کرده بارفتاراش که تا اسم مادرش میاد تپش قلب میگیرم دست و ...

پس اول روی خودت کار کن .استقلال شخصیتی را تمرین کن .آرامش داشتن رو ... خودت را از قبل مقصر نباید بدونی و پیش بینی اتفاق بد کنی .جذبش میکنی ابنجوری ... 

اعتماد به نفس داشته باش وقتی هیچ حرکتی نکردی که مشکل داشته باشه 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
پس اول روی خودت کار کن .استقلال شخصیتی را تمرین کن .آرامش داشتن رو ... خودت را از قبل مقصر نباید بدو ...

هیچ کاری نکردم که بچترسم همیشه هم مرتبم و خونم تمیزه ولی این استرس اومدنشو زنگ زدنش افتاده به جونش به عنوان یه مادر حق میدم ولی وقتی با شوهرم گرم یمگیره  تو چشای من نگاه میکنه و یه حالت تمسخر امیزی داره فک میکنه من دشمنشم.هرچیم خوبی کردم فایده نداشت اون منو نمیبینه.میخوام مثل خودش بشم حلالش نمیکنم.. حالمو خراب کرده 

2740
وای من ظهر که زنگ زد بیا برا ناهار خب کم گذاشته بودم ناهار گفتم وقتی میخوای یکیو دعوت کنی از قبل بگو ...

ناراحت ب‌ه مهم نیست چرا اون ناراحت نشد ک 20 روز گوشت ندا‌‌‌شتی

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد