2733
2734

نمی‌دونم چجوری بعضی ها اینقدر نوه هاشونو دوست دارن ؟؟؟

نه پدرو مادر من نه همسرم هیچکس بچه های ما رو دوست نداره؛خیلی معمولی و سردن؛یکسال هم نریم نمیگن کجایین⁦🙁🙁🙁

خانواده خودم سه تا بچه تو خونه دارن که همه بزرگن و خانواده شوهرم هم چند تا تو خونه هنوز هستن ،،اون خواهر و برادرهای تو خونمون هم یجوری برخورد می‌کنن که پدر و مادرمون بچه های ما رو دوست نداشته باشن مثلاً همش غر میزنن وقتی ما میریم اونجا،،،

بنظرتون من مهر طلب هستم که دوست داشتن دیگران برام اهمیت داره ،؟؟؟؟؟

چکار کنم که توقع دوست داشتن از دیگران نداشته باشم ،خیلی از این اخلاقم بدم میاد 😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نرو خونشون تا کمتر اذیت شی

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2728
2738

خب بچه هر کسی برا خودش عزیزه 

ولی یه سری بچه ها شاید خیلییییی خوشگلم باشنا ولی نچسبن ، مهم اینه خودت و شوهرت انقدددد بهشون محبت کنین که کم محبتی دیگرون ب چشم نیاد

مربی بدنسازی ام 💪 برنامه چربی سوزی و عضله سازی با هزینه کم میدم 😊
2706