2733
2739
ای جانم چند سالشه

5 سالشه

ادم شادزیستیم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂❤️/کاربر از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/ لطفا برای درست شدن کارام و سلامتی خانوادم صلوات بفرستی ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگید مامان باباها وقتی بچه می خوان به خدا میگن اونم نی نی کوچولو کوچولو میزاره داخل شکم مامان بعد نی نی کم کم بزرگ میشه اینقد که شد میره دکتر اونجا خانم دکتر نی نی رو از تو شکم مامان در میاره 

اگه گفت چه جور در میاره بگید از اینجا تا اینجا شکم مامان رو عمل میکنه و نی نی رو  میاره بیرون

چند سالشه این گودزیلاس🤣🤣🤣

5 سالشه خیلی سیریشه 

باهوشه اما حالیش نمیشه همه داریم جواب سر بالا بهش میدیم😐

ادم شادزیستیم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂❤️/کاربر از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/ لطفا برای درست شدن کارام و سلامتی خانوادم صلوات بفرستی ❤️
2731
بگید مامان باباها وقتی بچه می خوان به خدا میگن اونم نی نی کوچولو کوچولو میزاره داخل شکم مامان بعد نی ...

ای خوبه

5 سالشه خیلی سیریشه  باهوشه اما حالیش نمیشه همه داریم جواب سر بالا بهش میدیم😐

تا واقعیتو نفهمه ول نمیکنه ظاهرا🤣🤣🤣🤣

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
من گفتم مامان و بابا ازخدا میخوان بهشون بچه بده خیلی اصرار میکنن به خدا🤣 خدا یه بچه کوچولو میذاره ...

اتفاقا یه مدت دعا میکرد خودش بچه دار بشه😑

این بچه رو باید چه کرد 

گودزیلای دهه نودیه

2740
ای جانم چند سالشه

روانشناش میگفت اول از خود بچه بپرسین تو چی فکر میکنی  باید بفهمین از کی چی شنیده وچه حدی میدونه

ولی باید بعدش براش توضیح بدی یه سلول تو دل مادرها وخانها هست که بعد از ازدواج بوجود میاد ویه سلولم از مرد هست که وقتی دونفر ازدواج میکنن خدا دعاهاشون رو براورده میکنه واین سلول به بچه تبدیل میشه

بنظرم تمام كاربراي سايت ك زياد انلاين هستن تنهايي عميقي دارن
من که گفتم از کارخونه بچه رییس خودتو اوردیم خواهرتم خودت به لَک لکا گفتی برات اوردن

😂😂😂😂وایییی

روانشناش میگفت اول از خود بچه بپرسین تو چی فکر میکنی  باید بفهمین از کی چی شنیده وچه حدی میدونه ...

انگار از یکی از بچه های مهد شنیده

یا ابوالفضل    

ای خداااااا

با این سیریش باید چه کرد اخههه😂

2706