2733
2734
عنوان

مادرشوهرم همش گیر میده بیاید خونه ما

| مشاهده متن کامل بحث + 1988 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستم دارن فقط واس حمبالی برم واسشون گوجه ربی خورد کنمو وسایل ترشی خورد کنم میخام نباشه همچین دوس دا ...

آها واسه كار كردن ميخوان ازت برى اونجا من فكر كردم دلشون تنگ ميشه دوست دارن هرروز ببيننت 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
2728
چی بگه عزیزم شما ک درست میگی اما من راستش زیاد حوصله ندارم برم خونشون پای ظرفشویی باشمو گل کلم ترشی ...

خاله من یه روشی داره میگ هروقت منوواسه کارصدامیکنن یاالکی بابچه مشغول میشم یا الکی کارمیکنم مثلا داری گل کلم خوردمیکنی الکی باهاش ور برو زیادخوردنکن اینم بخاطردل شوهرت انجام بده نه بخاطراونا،الکی ور بری فوقش شااایدبهت بگن چرااینجوری خوردمیکنی،اونموقع شماجواب داری بدی،بگومن همینجوری بلدم والا

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
واقعا من ک اصلا نمیتونم تحمل کنم 

من خودم طبقه پایین مادرشوهرمم بخدا خونه اجاره کردیم ۲ماه موندیم بعددیدیم پول کم میاریم قرضای عروسی واجاره خونه وپول خوردوخوراک وقبض ها وغیره...بهش گفتم جمع کن بریم شهرشما وپایین خونه بابات ک خالیه اونجا بشینیم 

شوهرم هر۳روزیکبارمیره شهر من چون کارش اونجاس

پسرخوشگل من👶۲۵آبان۹۹رفتم دکترکه برام غربالگری مرحله دوم روبنویسه،دکتربهم گف که برم درازبکشم برای سونو،اومداون دستگاهه رو گذاشت روشکمم یکم نگاکرد گف خب بسلامتی بچتم پسره😍اون لحظه قندتودلم اب شد باخودم گفتم خدایاشکرت مردکوچک زندگیمم توراهه،میاد ومیشه همه زندگی من.روزبه روز جلوچشام قدمیکشه ،میشه غروروتکیه گاه مامانش😍تودلی قشنگم ازخدامیخوام سالم بیای بغل مامانی👶زودتربیا چون مامان خیلی بیقرار لمس دستای کوچولوته گل من🌸🤰خدای مهربونم بابت همه داده هاونداده هات ممنونم ازت❤خدایاقسمت میدم به طفل۶ماهه حسین،دامن همه منتظرارو سبزکن نذارکسی ارزوی مادرشدن به دلش بمونه🤲دوست عزیزم که داری امضامومیخونی،میشه خواهش کنم یه صلوات ازته دلت برای حل شدن مشکلم مهمونم کنی؟خداحاجتتوروا کنه انشاءلله😘
خاله من یه روشی داره میگ هروقت منوواسه کارصدامیکنن یاالکی بابچه مشغول میشم یا الکی کارمیکنم مثلا دار ...

میخام سعی کنم همینجوری ک شما میگی باشم خواهرمم میگم اما اصلا نمیتونم باید کار کن رو خودم 

میخام سعی کنم همینجوری ک شما میگی باشم خواهرمم میگم اما اصلا نمیتونم باید کار کن رو خودم 

این روشو بگیر برو باورکن چن وقت دیگه صدات نمیکنن یه بچه هم بیار بااون مشغول شو یکم بزرگ شد دومی روهم بیار بعددیگه چون چن ساله براشون کارنکردی فراموشت میکنن

2738
من خودم طبقه پایین مادرشوهرمم بخدا خونه اجاره کردیم ۲ماه موندیم بعددیدیم پول کم میاریم قرضای عروسی و ...

خیلی سخته منو بکشی هم نمیرم روبروی خونشون بشینم چ برسه ب طبقه پایینشون 

این روشو بگیر برو باورکن چن وقت دیگه صدات نمیکنن یه بچه هم بیار بااون مشغول شو یکم بزرگ شد دومی روهم ...

ی بچه ک دارم الان ک تقریبا ی چند ماهیه باهاشون قطع رابطه کردم ولی هرجا میبینن منو هی اصرار میکنن دیگه باید برم 

خیلی سخته منو بکشی هم نمیرم روبروی خونشون بشینم چ برسه ب طبقه پایینشون 

عزیزدلم من کاملا درکت میکنم گاهی وقتامنم اصلادوس ندادم کاراشو کنم ولی مجبورم ..خداروشکر ک بهتون لطف کرده ازخودتون خونه دارین

خخخخخخخ دلت خوشه عزیزم 

😁😁 همينو بگو 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
ی بچه ک دارم الان ک تقریبا ی چند ماهیه باهاشون قطع رابطه کردم ولی هرجا میبینن منو هی اصرار میکنن دیگ ...

اگ نری شوهرت ناراحت میشه گلم

عزیزدلم من کاملا درکت میکنم گاهی وقتامنم اصلادوس ندادم کاراشو کنم ولی مجبورم ..خداروشکر ک بهتون لطف ...

من ولی نمیتونم مجبوری کاراشو کنم خیلی راحت ب شوهرم میگم بگو دیگه تو زندگیمون دخالت نکنن ما دوتا باهم خوشیم نزار خوشیمونو خراب کنن

2706