2737
2739
گناه چیه میگم ناقص نشده باشه

خواهرم!!!!!!!!!!

ن خانوماى اين سايت دكترن و ن ميتونن شمارو كمك كنن...

واقعا متوجه نميشم تو همچين مسئله هاى مهمى چرا به جاى تلف كردن وقت و طلبكار شدن كه چرا كسى جواب نميده  با دكترتون تماس نميگيريد؟!!!

عزیزم مطمئنی؟ من هرچی اینترنتو سرچ کردم چیز خوبی ننوشته بود تا شنبه که برم دکتر ببینم چی میشه

خوب نیست ولی اوایل بارداری خطری نداره حتما برو پیش دکتر که خیالت هم راحت بشه 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
 دفعه اولم اصلا اين چيزا كه من دارم ميتونه برا بارداري باشه؟

گلم هر بدنی یه جوره انشالله که باردار باشی🌹تا زمان آزمایش و اینکه عقب انداختن نمیشه چیزی گفت..باید حتما عقب بیفته تا ده روز بعد بی بی چک بزنی

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

اخهدما از کجا بدونین برو دکتر از خودمون چی بگیم و در ضمن بسپار بخدا هیچی نمیشه

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2738
عزیزم مطمئنی؟ من هرچی اینترنتو سرچ کردم چیز خوبی ننوشته بود تا شنبه که برم دکتر ببینم چی میشه

گوگل رو ول کن بابا مزخرف زیاد میگه

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
شما اين علايمو داشتيد؟!

گفتم که تا عقب نیفتاده پریودت معلوم نمیشه من اولاش‌ قبل موعدم نشونه خاص نداشتم بعدا ک عقب افتاد بی بی چک زدم بعد ی مدت حالت تهوع هام شروع شد

الان خیلی زوده که بفهمی بارداری یا نه چون حتی آزمایش هم بدی مشخص نمیشه بزار پریود ک نشدی انشالله برو آز بده.موفق باشی

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید