2733
2739
خدایا شکرت بچه-م مریضی لاعلاجی نداره اما دیگه خسته شدم از اضطراب مریضی و تب کردن هاش... (دخترم 2 سال و 7 ماهشه)
ماهی یکبار این بچه مریضه و باید انتی بیوتیک بخوره .. بچه های شما هم همین طورن؟ به هر کی درد دلم و اضطراب رو میگم برمیگردن بهم می گن خوب بچه همینه ! همه بچه ها این طورن! خدا وکیلی بچه های شما هم همین طوری بودن و تند و تند مریض می شدن؟؟؟‌
یا تهوع داره! یا اسهال! یا سرماخوردگی! داغونم خودم ... منم خیلی حساسم روی مریضی دخترم.. هیچ لذتی از مادر بودنم نمی برم.. فقط میگم زودتر بزرگ بشه@ شاید اضطراب بیماری یه کم ولم کنه..
تو رو خدا برامون دعا کنید:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
بچه من دیونم کده بود سالی 13 بار تب می کرد و تا انتی بیوتیک نمیگرفت خوب نمیشد تبهای بالا....هزار جور دکتر بردم.تمام سیستم ایمنیش رو با ازمایش و عکس و...بررسی کردن گفتن هیچیش نیست ولی بازم مریض میشد.تا اینکه بردمش طب سنتی گفت طبعش سرده و شرو کردم به تغییرا غذایی مثلا ماکارونی و ماهی و سوسیس و این چیزا قطع شه و هر روز عسل و ارده و گوشت گوسفند داده بشه .یه مدت طول کشید ولی حدود 3 سالگی به لطف خدا تموم شد.دیگه حالا خدا رو شکر مریضیش در حد سرماخوردگیه.
راستی شکمش رو نرم کن.هر وقت رودل میکنن تب میکنن.هر روز انجیر خشک و روغن زیتوم بده تا پی پی کنه
یه چیز دیگه سیستم ایمنی بچه ها تا 4-3 سالگی در حال تکامله نگران نباش تا چند ماه دیگه خوب میشه