2733
2734
عنوان

از لحظه های خنده دار بعد زایمانتون تعریف کنید بخندیم😂

| مشاهده متن کامل بحث + 114909 بازدید | 1146 پست
شوهرم واسه خودش بندری خریده بود من نباید چیزی میخوردم تمام ساندویچشو من خوردم اونم مواظب بود کسی از ...

چرا نباید چیزی میخوردی؟

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر رمانتیک ولی باید بگم از این خبرا نیست😁

من دختر دومم رو که زایمان کردم شوهرم و دختر بزرگم پشت در اتاق عمل نشسته بودن دخترمم کلی ذوق داشت تا بچه رو بردن بیرون شوهرم گفت وای باران بیا ببین آجیت چه نازه دخترم هم یه نگاه کرد نه گذاشت نه برداشت گفت این آجی منه؟ پس چرا ک و ن لختیه؟😂😂 البته اون لحظه من تو اتاق ریکاوری بودم اینارو شوهرم واسم تعریف کرد ترکیدم از خنده

شده هی گم بشوی در خودت و دم نزنی؟!  من غریبانه ترین حالت دردم بخدا....
2728
عه مگه میشه؟

زایمان طبیعی خنده دار نیس

کلا اگر بتونی تهش یه لبخند بزنی وقتی بچه رو دیدی😑😑😑😑

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2738
چرا نباید چیزی میخوردی؟

بعداز سزارین گفتن تا فردا صبح چیزی نخورم ،شب ساعت ۸ زایمان کرده بودم،نمیدونم چرا،منم گشنه😂😂😂😂

سر پسر اولم گفتن چیزی نخورید و بیاید منم رفتم رستوران تا دلت بخواد زرشک پلو خوردمبا دوتا نوشابه

نه بعدش چی؟

ازشب قبلش که من بستری شدم همه اینقدر تا فرداخسته شده بودن ک من ساعت 10صبح زایمان کردم ولی کسی نبود ساک لوازم بچه روبیاره توزایشگاه هممممه ازخستگی یک گوشه خوابیده بودن😓😂😂😂😂تاساعت 3 بچه تو ملافه بود

من ااق عمل ک اومدم نا نداشتم اما تا بچمو اوردن انگار جون گرفتم و بعدم با شوهرم بغلش کردیم وکلی ذوق وگریه و ...

اما از قبل و بعدش فقط خاطرات بد دارم ک امیدوارم برای هیچ مادری برای هیچ همسری پیش نیاد و ب خوشی طعم مادرشدن وپدرشدنو بکشن

گریه از،روی،شوق؟؟؟فیلم زیاد میبنیا  مادر پدرشو از بس فحشکش،میکنی،میاری،جلو چشش اون لحضه از،روی ...

😅😅😅😅 نمیری

من آخر زایمان همسرم اومد پیشم گفت خوب بود که طبیعی انتخاب کردی؟😒 برگشتم گفتم من از به دنیا اومدنم پشیمون شده بودم چیییی میگیییییی؟

جلو مامانش و مامانمم دو سه تا بارش کردم تا دلم خنک شد تا دو سه ماه هم هر وقت میدیدمش هی موبه مو تعریف میکردم چه اتفاقی افتاد، اونم دل ناززززززک به حالت غش میرسید

سخته، ولی چون میگذرد غمی نیست، پس "آرووووم باش، آرووووم" 
2706