2733
2734
عنوان

اعصابم خورده ... کتک خوردم😳

| مشاهده متن کامل بحث + 2569 بازدید | 111 پست
بچه ها خیلی دلم گرفته از دلم خون میچکه بخدا  بنظرتون چندروز برم خونه مادرم یکم آروم بشم؟

الان بری فکر میکنن که قهر کردی 

باید همون اولین بار که دست درازی کرد میرفتی خواهر جان .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خدا نکنه😳 بخدا الانم دارم گریه میکنم خیلی حالم بده  چشمام باد کرده سر درد عجیبی دارم

این روزها هم میگذره 

انقدر زود همه چی عادی میشه 

انگار نه انگار که ...

دوراز جون شما 

دیگه پوست کلفت شدیم.

2738
خواهرم خونش نیم ساعت از خونه ما فاصله داره اروز اومدن اینجا خونه ببین  سوهرم میگه بیان اینجا وا ...

بگو خودت بهشون بگو... 

عمرا بگه...منم اوایل همین حرفا ر و میزد بهش گفتم  عزیزم با هرکی مشکل داری برو خودت حلش کن چرا ب من میگی برو ب بابام یا داداشم یا خواهدم بگو نریدو بیاید و ازتون خوشم نمیاد ببین هم اونا هم من  چطوری حسابت میکنیم.. خود دانی دیگ ب من پیغام نفرست ک برم بگم.خودت مشکلتو با اطرافیانت حل کن... اولش یکم گارد گرفت ک باشه خودت خاستی میرم میگم و راحت میشم... بعدم هرچی منتظر موندم هیچی نگفت تازه بهترم رفتار کرد...البته همه مردا مثل هم نیست اخلاقشون اگ میدونی رو شوهرت جواب میده ایطوری رفتار کن وگرنه اگ بدتر میکنه نه.

همه ی آدما مثل هم نیستن عزیزم ماهر وقت داداشم اینا بحثشون میشه با داداشم دعوا میکنیم  و از زنش ...

آره میدونم درسته همه مثل هم نیستن ولی اکثریت دیدم اینطوری هستن که عروس مقصر میدونن و طرفداری الکی از پسراشون دارن

من خودم خواهر شوهر هستم ولی هیچوقت نشده داداشم اگه با خانومش دعوا میکنه طرف داداشم بگیرم  چون آخرش که اونا آشتی میکنن ولی خانومش هست که همیشه یادش می مونه کی طرفش گرفت 

چکار کنن بنظرت؟😯😐

اون دفعه اول که دست روش بلند میکرد میرفت شکایت پزشکی قانونی و.... دوست نداشت به اونجا کشیده شه میرفت خونه مادرش تاباخانواده بیان سراغش منت کشی بعدشرط میذاشت دفعه اول واخرش باشه میدونی بایدمیترسوندش تاازش سواستفاده نکنه مگه شهر هرته مگه دور ازجونتون زن حیوونه والا از ماست که برماست

2706