2733
2739
عنوان

خواهرم به خواستگارش گفت: مرررگ برو بیرون از اتاق

| مشاهده متن کامل بحث + 68091 بازدید | 472 پست
کاراگاه های محترم شاید یکی دوست نداشته باشه شناسایی شه یبار بجای دامادمون بگه برادرم یا بجای برادرم ...

بخدا منم تو خیلی تاپیکا که کاراگاهان زبده وکاربلد میریزن سر استارتر میگم 

بابا بنده خدا مجبوره امار غلط بده که شناسایی نشه 

مخصوصا اونایی که داستان زندگی میزارن...

من خودم مثه چی میترسم که شناسایی نشم یوقت🥴🤤🤤🤤🤫 

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
به نظرتون مقصر اون پسر هست یا خواهرم؟

معلومه خواهرت واااه مهمون بوده حالا با حرکت عجیب پدرتون خندش گرفته که البته درست نبوده ولی خدایی مررررررگ حقش نبوده و اینکه آیاخواهرتون عصبی هستن؟؟

جلو خواستگار ملت ناز و عشوه میان خواهر گرامی ،،،،،،،

وزن فعلی ۹۶  هدف اول ۸۹  وزن هدف اخر۷۴  قد ۱۶۶  من مطمینم با صبر و تلاش به هدفم میرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید اسی.. بچه ها لطفا ب این سوالم پاسخ بدید..  اگه دانش اموزی از معلمش خوشش نیاد از قیافه ...

باید معلمشو عوض کنی وگرنه افت تحصیلی در انتظارشه 

گاهی تنها یک دعا کافیست تا همه چیز عوض شود  
2731
2740
کاراگاه های محترم شاید یکی دوست نداشته باشه شناسایی شه یبار بجای دامادمون بگه برادرم یا بجای برادرم ...

خب نمیشه تا پیکها اینقدر پرت باشه از هم،وقتی این حالت پیش میاد ادم احساس میکنه داره به شعورش توهین میشه،

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

من مدل خنده داماد رو ندیدم.شاید خنده عصبی بوده.کلا نه حق میدم و نه میگم کارش بد بوده اما کار پدرتون خیلی زشت بوده.

اگر ازدواج میکردن همیشه سرکوفتش بود.

مهم نیست همسر شما چقدر خوب و محترم و با شما خوب تا میکنه.

ممکن رفتار خانواده تون بد باشه و همیشه سرکوفتش براتون بمونه

به نظرتون مقصر اون پسر هست یا خواهرم؟

بحث تقصیر نیست که! خونوادگی رفتارتون جلب بوده! به نظرم یه پدر کنترل گر دارید که اجازه جرأتمندی و ابراز خشم درست یادتون نداده، از جمله خواهرت، خواهران اینجا عصبانی شده، مدل بابات جواب داده! با اینکه میتونست بهتر جواب بده! حتی اگر حق باهاش بوده با‌شه

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
2706