2737
2739

چیه اسمش

یکی از چیز هایی که بیشعور ها استثنا از عهده ی آن خوب بر می آیند عصبانیت است ، آنها از آن دسته از آدم هایی نیستند که گهگاهی از کوره دربروند بلکه همیشه از کوره در میروند ، آدم بیشعور اعتقاد دارد عصبانیت بهترین وسیله برای رویارویی با جهان درنده ای است که در آن زندگی میکنیم .شعار او این است :<هرگز با یک آدم عصبانی مثل خودش بر خورد نکن بلکه ده برابر عصبانی تر برخورد کن > .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی طبیعی نیست؟جوش زدن به خاطر گرمیجات

همیشه نه شاید کبدت مشکل داره شما اگه لاغری احتمالا صفرا داری باید درمانش کنی

حجاب مانند اولین خاكریز جبهه است كه دشمن برای تصرف سرزمینی حتماً ‌باید اول آن را بگیرد (شهید مطهری)
2731
کدوم دکتر؟اتفاقا اینم ازقم برام اوردن🤣🤣

محسن مدیحی تغذیه درمانی میکنه بدون جوشونده و دم کردنی و..

حجاب مانند اولین خاكریز جبهه است كه دشمن برای تصرف سرزمینی حتماً ‌باید اول آن را بگیرد (شهید مطهری)
همیشه نه شاید کبدت مشکل داره شما اگه لاغری احتمالا صفرا داری باید درمانش کنی

اره دقیقا..صفرا دارم ولی دکتر طب سنتی خیلی خوب پیدانمیکنم برم پیشش یا خوب نیستن یا حداقل ۳ماه طول میکشه وقت بدن بهم

❤❤
2740
اره دقیقا..صفرا دارم ولی دکتر طب سنتی خیلی خوب پیدانمیکنم برم پیشش یا خوب نیستن یا حداقل ۳ماه طول می ...

این برا همون روز یا اگه شهر دیگه باشی برا فرداش وقت میده

اسم نداره والا چون خودشون درست میکنن پودر چاقی میگن

اهان اخه ی چی هست عطاری ها دارن برا چاقی به اسم دوصفر هفت خودشون هم درست میکنن خخخخخخخیلی گررررمه دندونارو داغون میکنه معده رو میترکونه

یکی از چیز هایی که بیشعور ها استثنا از عهده ی آن خوب بر می آیند عصبانیت است ، آنها از آن دسته از آدم هایی نیستند که گهگاهی از کوره دربروند بلکه همیشه از کوره در میروند ، آدم بیشعور اعتقاد دارد عصبانیت بهترین وسیله برای رویارویی با جهان درنده ای است که در آن زندگی میکنیم .شعار او این است :<هرگز با یک آدم عصبانی مثل خودش بر خورد نکن بلکه ده برابر عصبانی تر برخورد کن > .

از عرقیات با طبیعت گرم می‌توان به گلاب، بهارنارنج، آویشن، عرق نعناع، عرق پونه، عرق چهل گیاه، عرق بادرنجبویه، عرق بومادران، عرق شوید، عرق کاکوتی، عرق گزنه، عرق نسترن و عرق رازیانه اشاره نمود. 

عرقیات سرد هم شامل عرق کاسنی، عرق شاتره و عرق خارشتر و عرق بید هستند. 

اره دقیقا..صفرا دارم ولی دکتر طب سنتی خیلی خوب پیدانمیکنم برم پیشش یا خوب نیستن یا حداقل ۳ماه طول می ...

شما هرچی دارو و پودر بخوری تا مزاجت درست نشه فایده نداره

2706