2733
2739
عنوان

کیا اینجا حدود 25 سالشونه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1455 بازدید | 121 پست

به نام خدا

24 سال و 4 ماه

مجرد

1. چه زندگی گهی دارم 2. چرا کار پیدا نمی کنم

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
24سال... در حال کل کل باهمسر... متاهل.... اینکه چجوری شوهرمو بکشم بقیه نفهمن کار من بوده

گاز رو باز بزار 

بعد بگو عزیزم برو بخواب تو اتاق

بعد خودتم برو ظرفا رو بشور خیلی راحت کارش تموم میشه 

ما صداش میکنیم (بی غیرت) حالا شما بگو(ی پسر روشن فکر مدرن) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجانب۲۴سال و ۳ماه...دارای یک عدد گل دختر خوشگل و ملوس ک ۵۵روزشه .خانه دار....مهم ترین چیزایی ک فک میکنم بهش ازبین بردن اضافه وزن لعنتی .خونه خریدن .درست کردن اخلاق و رفتارشوهرم .کمتر کردن دخالت های مادرشوهرم 

2731

من ۲۴ سالمه مجردم الان فعلا دغدغم درسم و دوس دارم که تو همین ست نهایتا تا ۲۵ سالگی ازدواج کنم قیافم خوبه ها ولی نمیدونم چیکار کنم که کیس مورد نظرم و پیدا کنم اخه تو این دور زمونه شوهر پیدا کردن خیلی سخته دعا میکنم واسه هممون که به اونی که میخوایم برسیم واسه منم دعا کنین بچه ها خواهشا ....مرسی آجیا😘😘😘

دختر چه سنی و چه جوری مناسبه براتون که پیدا نمیشه؟؟ 

یه دختر معمولی

چیزخاصی نمیخام

نه زیبایی آنچنانی نه پدرپولدار نه ازاینجورچیزا

فقط اهل زندگی

صلی الله علیک یااباعبدالله
2740
2706