2733
2739
عنوان

خانواده شوهرم از بس دختر دختر كردن مخ شوهرم زدن آخر سر ☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 1886 بازدید | 150 پست
چندتا طناب زدی تا حالا 🤣

إ😳😳😳😳😳😳😳😳🤣🤣🤣🤣😕😕🤣🤣🤣🤣🤣در حال ورزشم جونم  در اومده😫

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
من دارم شب روز التماس خدا رو می کنم بهم بچه بده فرقی نمی کنه ایشون داره از افسردگی میگه ...شکرت

الهی خدا دامنتو سبز کنه باورت میشه ی جوری شدم برات ازصمیم قلب دعامیکنم🙏

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی صحنه فک کردم شاید دخالت باعث میشه ادم بارداربشه 😁😁😁😁

توو سایت میشه دیگه 

اون یکیم از پشت با دوست پسرش بود حامله شده بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728

خودت جلوگیری نکردی دیگه ناخواسته که نیست دیگه بقیه چکار دارن

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

جسارتأ اونا دختر دختر کردن ، شما بی بی چک گرفتی ، مثبت بود ، افسرده شدی ، مخ شوهرت چرا زدن ؟

الان من فقط متوجه نشدم یا همه مثه من نفهمیدن ؟

مخم درگیر شد خب

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤
2738
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

باز بگین دلقک خونه نشده سایت  

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
آخه من ديگه نمى خواستم ، شوهرمم نمى خواست ولى انقدر تو گوشش خوندن به دختر داشتن علاقه مند شد . من يه ...

او پنج ک خوبه من پسرم دو بشه شروع میکنم😁🙁

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
2706