2752
2734
سلام  ایلیانا جون من تو هفته چهل با اشتباه پزشکی بچم به دنیا اومد و چهار روز بیهوش بود آخر قلب ...

سلام عزیزم متاسفم واسه اتفاقی که برات افتاده دقیقا منم به همین دلیل پسرمو از دست دادم 12 ساعت درد طبیعی کشیدم پسرم افت مکرر قلب پیدا کرد سزارین شدم ولی دیر بود پسرم مشکل تنفسی پیدا کردو فقط دو روز زنده موند. لعنت به دکتر و بیمارستان که داغ بچه هامونو به دلمون گذاشتن خیلی سخته عزیزم من الان 4 ماه گذشته هنوز تو شوکم.خدا بهت صبر بده عزیزم

خدایا هیچ زنی رو با مرگ فرزندش امتحان نکن😭 مامان دوتا فرشته یکی تو آسمون 😭 یکی رو زمین👪

سلام

متاسفانه دست تقدیر من رو هم به این تاپیک رسوند. شش روز هست که پسر کوچولوی 37 هفته ایم رو از دست دادم. همه چیز تو تمام ویزیت ها خوب بود، پسرم کاملا سالم بود. دقیقا روزی که 37 هفته م قرار بود تموم شه حس کردم تکون نمیخوره. وقتی بیمارستان رسیدم فرشته کوچیکم ضربان نداشت. بعد از 16 ساعت به دنیا اومد. لباس پوشوندنش و دادنش بقلم، خیلی قشنگ بود. نمیدونم باید چیکار کنم، دنیا برام بی معنی شده. مامانایی که تجربه مشابه داشتن به کمکتون نیاز دارم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام متاسفانه دست تقدیر من رو هم به این تاپیک رسوند. شش روز هست که پسر کوچولوی 37 هفته ایم رو از دس ...

سلام عزیزم متاسفم برای اتفاقی که افتاده . سخترین روزارو داری میگذرونی عزیزم باور کن منم 4 ماه گذشته اما هنوز آروم نشدم روزی نیست که گریه نکنم. خدا بهت صبر بده. یه گروه داریم همه نی نی از دست دادن خواستی خصوصی شمارتو بده. اونجا خیلی راحتتر میتونی حرف بزنی همه درکت میکنن

خدایا هیچ زنی رو با مرگ فرزندش امتحان نکن😭 مامان دوتا فرشته یکی تو آسمون 😭 یکی رو زمین👪
2731

سلام منم چندماه پیش پسر نازنینم رو ازدست دادم

ژنتیک دادم و ازمایشا اردیبهشت هم باید برم پیش دکتر ببینم اجازه میدن یا نه

دلم میخواد دوباره بچه دارشم ولی باید منتظر جواب ازمایش ها باشم توکل ب خدا قرص فمبین و فولیک یک هم هر روز می خورم ما حق داریم بچه های سالم گیرمون بیادخدا کمکمون میکنه

💕
راستی داستانم روبگم واستون شایدخبلیاکل تاپیک رونخونده باشین...من 28سالمه دوسال پیش توپاییزروز12آذردخ ...

سلام دقيقان مثل من ! دختر من ١١ مهر ٩٦ دنيا امد همه چيش عالي بود ساعت ده شب ١٢ مهر خوابيد بيدار نشد ! انقدر دلتنگم كه نميدونم چيمار كنم ! ياد شيرخوردنش! تكونش تو شكمم سكسه اس داره ديونه ميكنه! خدا گل پسرت نگهداره واست!

خدايا مراقب جوجه هام باش! پس چرا يكيش گرفتي خدا، نزاشتي ازش سير بشم خدا ! دلم برات تنگ شد جوجه كوچلوي مامان برگرد پيشم

سلام دوستای گلم

سال نوتون  مبارک...ازخدامیخوام امسال سال برگشت فرشته هاتون باشه..خیلی ناراحت شدم دیدم چندتادوست جدیدداریم...خداصبرتون بده مهربونا...خیلی سخته میدونپ چه حال مزخرفی دارین..دلم میخوادروزی بشه تک تکتون دلتون شادبشه ودیگه مامان داغدارنداشته باشیم..بیاین ازخودتون وحال وهواتون بگین

سلام دقيقان مثل من ! دختر من ١١ مهر ٩٦ دنيا امد همه چيش عالي بود ساعت ده شب ١٢ مهر خوابيد بيدار نشد ...

عزیزم چقدربهت سخت گذشته.کاش میشدکنارت بودم بغلت میکردم باهم گریه  میکرویم...

منم پسرم ۲۱ اسفند ۹۶ به دنیا اومد سه روز بعد رفت پیش خدا ،خیای حال روحیم خرابه لطفا کمکم کنید

عزیزم..خیلی غمت تازه ست...اونم توماه اسفندکه هنه شورونشاط دارنتموم نشاط توگرفته شده....خداخودش بهت صبربده..چون درددازخداست درمان هم ازخودشه..

دخترها غم نخورید،خدا با ماست،برامون بهترینها را می خواد برا همین این جور پیش اومده تا نی نی سالم تر و کامل تری نصیبمون بشه!

دخترها من هم یک مامانم که جای زخم رفتن پسرم تا ابد باهام هست اما امسال عیدی ام را اول فروردین با به دنیا اومدن دخملم گرفتم،اینقدر دنیا برام قشنگ شد،منی که دیگه تصور نمی کردم از ته دل بخندم،به خدا یک پوشک عوض کنید گذشته کمرنگ میشه،زندگی براتون روزای خوبم داره...

قربون دلهاتون که مثل خودم ترک داره،امیدوارم به زودی شما هم طعم بهار را سبزتر از همیشه بچشید عزیزانم!

ایلیانای عزیزم ممنونم که به ما امید دادی!

2706