2737
2734
عنوان

اونايي كه خونه خريدن بيان مارو هم راهنمايي كنن

| مشاهده متن کامل بحث + 1260 بازدید | 162 پست
دو سال بعد عروسی پول رهن خونه وام قرض کلن خودمون و چلوندیم خریدیم دادیمش رهن خودمونم رفتیم زیر زمین ...

ممنونم عزيزم خيلي خوب شرح دادي وقتي تلاش هاي اين چنيني رو مي بينم به اين ميرسم كه منم مي تونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهترين كار اينه پيش خريد كنيد طلا اگه داري بفروش ماشين هم همينطور وام بگيريد اول متراژ پايين بگيري ...

اينقدر تهران گرونه گشتم نشد 

بدون ماشين تهران نميشه تكون خورد 

تا صد تومن دارم نقد ولي نميشه

پول پيش خونه هم هست تا ٣٠٠نقد دارم ولي باز نميشه

2731

مایک سال بعد عروسی خریدیم. صد و پنجاه داشتیم بقیه اشم وام مسکن و.. گرفتیم سال نود پنج خریدیم یه واحد 113متری. یکسال خالی موند تا دوباره وام و..  کامل بازسازی کردیم و بعد رفتیم داخلش زندگی. ولی بیشتر حقوق شوهرم میرفت برا قسط وام. 

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀

قبل از ازدواجم شوهرم خودش خونه داشت ولی کوچیک بود یه سال اونجا زندگی کردیم بعدش دوتامون ماشینامونو فروختیم و اون خونه هم فروختیم و وام گرفتیم و خونمونو عوض کردیم 

هیچوقت تو زندگیتون با یه وکیل بحث نکنید

ما اولين خونمونو پيش خريد كرديم 

طلاهامو فروختم وام گرفتيم پيش قسط رو داديم بعد يه زمين كوچيك داشتيم فروختيم گذاشتيم بانك وام ديگه اي گرفتيم بقيه پولشو جور كرديم

بعد اونو فروختيم يه دونه ديگه خريديم

2740

تموم طلاهامو فروختم، ماشینمونم فروختیم بعدم یکسال بود هی وام قرض الحسنه ۵ تومن ۵ تومن میگرفتیم میذاشتیم جای دیگه دوباره وام میگرفتیم. ۵۰ تومن پولمون شد. یه وام ۳۰ تومنی هم از مهر گرفتیم. ۳۵ تومنم وام مسکن

ممنونم عزيزم خيلي خوب شرح دادي وقتي تلاش هاي اين چنيني رو مي بينم به اين ميرسم كه منم مي تونم

می تونی ولی باید سختی رو قبول کنی ما یک سال و نیمه خریدیم هیچ کس کمکمون نکرد همسرم کارمنده با پول طلاهای من و وام مسکن و وامای دیگه

اللهم عجل لولیک الفرج

والله راستش و بگم يهويي شد،اول دنبال ١٢٠بوديم اخه خونه اولمون ٩٠بود كوچيك بود،چندتا ديديم نشد،بعد ١٥٠نشونمون دادن بعد ١٨٠،اخريش و بنگاه نشونمون داد باهاش بحث كردم كه تو كه ميدوني من پولم چقدره چرا اينقدري نشونم ميدي اونم گفت درستش ميكنم به اسم ١٨٥خريديم ولي موقع سند شد٢٠٥متر

البته خدارو شكر ما دقيقا يه هفته قبل گروني ها گرفتيم خرداد ٩٧ متري ٢٥٠٠و آشنا دراومد و چك و چونه ١٧٠٠خريديم الان متري ٧٠٠٠تومن مشتري ميخواد نميديم

اونایی که خریدن یا قبل این گرونی خریدن یا حقوق بالا دارن یا ارث رسیده یا کمک خانواده ها بوده شما ببی ...

ماهیچکدومو نداشتیم .شوهرم از باباش یه باغ کوچولو مجردیهاش خریده بود بعد ازدواجم باز یه کم اضافه کردیم بهش.اونو امسال فروختیم 80تومن .120 تومن وام مسکن یکم که40 تومن سپرده اش با طلاهای من فراهم شد.14تومن وام خانگی داشتیم دراومد30 تومن باز وام گرفتیم.شد 274.یه خونه ی 330 تومنی خریدیم 60 تومن هم رهن خونه رو گذاشتیم روپولمون.و به لطف خدا 3سال و نیمه صاحب خونه شدیم .هرچند حالا حالاها نمیتونیم بریم توش

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )