2737
2739

[QUOTE=120809947]عزیزم متاسفانه کانسر[/QUOTEامیدتون به خدا باشه عزیزم از چه نوعی؟؟

این همه آدم رفتند و نیامده اند؛ و فقط یک نفر است که رفت و هنوز هم در تاریخ دارند میگویند:‏ نیامد نیامد😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=120810453]روده و بدخیم [/QUتو رو خدا جلوش امیدتونو از دست ندید ببریدش پیش بهترین دکترا ان شاالله خوب میشن    

این همه آدم رفتند و نیامده اند؛ و فقط یک نفر است که رفت و هنوز هم در تاریخ دارند میگویند:‏ نیامد نیامد😭😭

اول از همه امیدت بخدا باشه ولی من خودم شرایطم خیلی از تو بدتره پدره منم مریضه اصلا شرایطش خوب نیست بخدا انقد که غصه میخورم دارم ذره ذره آب میشم همش با خودم میگم کاش پدره بدی داشتم تا از مرگش خوشحال میشدم یا حداقل آدم بی احساسی بودم که بود ونبوده پدرم برام فرقی نداشته باشه اماافسوس که دارم دیوانه میشم از مریضی بابام 

2731

از خدا میخام که هیچ کس داغ پدرو نبینه و خدا همه پدرهای مریض رو شفا بده 

از ته دلم واسه پدرتون دعا میکنم چون دلم شکسته انشا..ءالله که شفا پیدا کنه  

شماهم واسه پدره من دعا کنید....

عموی من هفت هشت سال پیش کانسر روده بدخیم داشت یه مدت شیمی درمانی کرد و عمل جراحی انجام داد و الان خدا رو شکر خوبه وبیماری برنگشته نگران نباش ان شاءالله که برطرف میشه. فقط یکم سختی داره

آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست.
2740
عموی من هفت هشت سال پیش کانسر روده بدخیم داشت یه مدت شیمی درمانی کرد و عمل جراحی انجام داد و الان خد ...

عزیزم حال عمومی عموتون چطور بابای من کانسر مغزی چن ماهی میشه عمل کرده رو حافظه اش تاثیر گذاشته .کم حرف میزنه.بی حاله انگاری 20 سال پیر شده😔

سلام.دوستان ممنون میشم برای خوب شدن حال بابام صلوات بفرستید

عزیزم به خدا توکل کن پدر شوهر منم که خیلی مهربونه الان چند روز بیمارستان بستری مننژیت تشخیص دادن سنش بالا بود امیدی بهش نبود ولی از دیروز مثل معجزه شده به خدا یه کم سطح هوشیاریش بالا اومده لطفا هر کی میخونه واسه این پیر مرد مهربون دعا کنه 

عموی من هفت هشت سال پیش کانسر روده بدخیم داشت یه مدت شیمی درمانی کرد و عمل جراحی انجام داد و الان خد ...

جراحی کرد دوبار ولی دست نزدن خیلی ناامید شدم تحملم کم شده

بااجازه استارتر..واس تاپیک قبلیم گزارش میزنید..بلدنیستم لینکشوبفرستم..ممنونم

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍