2737
2739
واقعا بعد پمپ گوزم هست هی میاد از خودش میگه از شاخای اینستا میگه که دعوتش کردن مهمونی یعنی فقط همینا ...

وای نفهمه

این عتیقه غار نشین رو از کجا گیر آوردید خدایی!

این چندسالشه که تو فاز شاخ اینستا بازی ایناست ای خاااک بر سرش

من یه برادرشوهر مجرد دارم ۲۱سالشه اون تو این فازاست مجرده کم کم حس میکنه داره بزرگ میشه از این اداها داره در میاد اون متاهله ایتقدر بچه گونه رفتار میکنه عجب !فقط میگم بیچاره زنش

خیانتم دیگه قشنگ همجای طرفو مالیده به چی میگن این کلا خرابه بابا

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
یه آشنا داشتیم تو این برنامه ها بودن آخر بعد ۱۰سال زنش رو طلاق داد یکی از جمع دوستاشو گرفت زن خودش ک ...

حالا گیر داده به دوستم میگه میخوام دماغش رو عمل کنم لمینت کنم .منم بهش گفتم نمیخواد عمل کنی همینجوری خوبی زنت دوست داره فکر کن پسورد گوشیش رو زنش نمی دونه تو اینستا زنش رو فالو نکرده . میگه زنم میره به فالورام میگه من زنش اونا هم منو آنفالو میکنن .بعد میشه به این آدم اطمینان کرد 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای نفهمه این عتیقه غار نشین رو از کجا گیر آوردید خدایی! این چندسالشه که تو فاز شاخ اینستا بازی ای ...

همین رو بگو اتفاقی تو خیابون دیدمشون گیر دادن رفت و آمد کنیم یه روز که شوهر شیفت نبود خونه بود یهو سر ظهر اومدن خونمون ما هم همینجوری هاج و واج موندیم شوهر من هم از اینجور آدما بدش میاد که اینقدر سبک و پمپ گوزن 

وای نفهمه این عتیقه غار نشین رو از کجا گیر آوردید خدایی! این چندسالشه که تو فاز شاخ اینستا بازی ای ...

حالا برادر شوهر شما مجرده این یه بچه ۵ ساله هم داره ۲۷ سالشه یعنی فقط دلم به حال دوستم میسوزه که فقط بهش میگه من خیانت نمیکنم بابا این همون خیانت هست که هم به زنش میکنه هم بچش 

2728
همین رو بگو اتفاقی تو خیابون دیدمشون گیر دادن رفت و آمد کنیم یه روز که شوهر شیفت نبود خونه بود یهو س ...

وا بیخیالشون شو کلا مقصرم هستی نباید ادرس میدادی خب،درو باز نکن از این به بعد

من متوجه نشدم کدومشون با شما اول دوست بوده دختره باشما یا پسره با شوهرت..!

ببین من شوهر دختر داییم این مدلی بود اهل کثافت کاری حالا شوهر من کلا مثبته اون خراب و هیز و تا حالا گندش دراومده ک چقدر اهل خیانته...رفت وآمد نکردم ی بار سر ظهر زنگ زد میاییم اونجا گفتم ببخشید من الان نیستم میخواید شب بیایید ...دیگه نیومدن منم زنگ نزدم مردتیکه نکبت دخترداییم گیر افتاده ولی خب من زندگی خودک مهمتره حتی رفتار نزدیکانمو نپسندم رفت وامد نمیکنم

وا بیخیالشون شو کلا مقصرم هستی نباید ادرس میدادی خب،درو باز نکن از این به بعد من متوجه نشدم کدومشون ...

دختره دوست دوران مدرسه ام بود .وای اونقدر بهم زنگ میزنن جواب نمیدم پیام میدن ما دم خونتونیم برقا  خاموشه خونه نیستید میگم نه مهمونیم 

وا بیخیالشون شو کلا مقصرم هستی نباید ادرس میدادی خب،درو باز نکن از این به بعد من متوجه نشدم کدومشون ...

منم امروز شوهرم باهام اتمام حجت کرد گفت حق نداری بری و اونا بیان من از اینجور آدما بدم میاد 

آخه خیلی آویزونن من به هرکی زنگ بزنم بگه نیستم دیگه زنگ نمیزنم میذارم خودش زنگ بزنه من جواب نمیدم پیام میده باز جواب ندم جلو در خونمونه😄

حالا برادر شوهر شما مجرده این یه بچه ۵ ساله هم داره ۲۷ سالشه یعنی فقط دلم به حال دوستم میسوزه که فقط ...

آره دیگه میگم با اینکه مجرده داره درست میکنه خودش رو میگه دارم بزرگ میشم حوصله این چیزا رو ندارم..

منظورم اینه یه سنی داره شیطنت این اقا زن و بچه هم داره و این جور...

خوبه که تصمیمتو گرفتی

موفق باشی

2738
آره دیگه میگم با اینکه مجرده داره درست میکنه خودش رو میگه دارم بزرگ میشم حوصله این چیزا رو ندارم.. ...

خدا کنه به راه راست هدایت بشه دوستم واقعا گناه داره خیلی شوهرش رو دوست داره 

ممنون عزیزم شما هم موفق باشی انشاا... زایمان راحتی داشته باشی