2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من خودم مذهبی هستم ولی نمیدونم چرا اسمی مثل حدیث رو مذهبی نمیدونم.من اسمی رو مذهبی میدنم که اسم ائمه باشه و با گذاشتنش بخوام این اسامی پایدار باشن.حتا اسمهایی مثل تسنیم یا طه رو هم مذهبی نمیدونم.
ملیکا یه زن یونانی بوده.حالا چرا گذاشتن اسم اون نشانه مذهبی بودنه نمیدونم
اگه دوست داری زهرا یا فاطمه یا نازنین زهرا بذار
عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد...
age mikhay az alghabe hazrate zahra bashe, mituni meshkat bezari, az hamashun shik tare! be nazare man
manam esme nini e tu delam o mikham bezaram meshkat, albate chon nazr karde budam be hazrate zahra
age na, hatman ye esme irani e ghashang mizashtam:) ishalla ke namdar beshe dokhmale golet
کی گفته مشکات لقب حضرت زهراست؟اینا ابداعات جدیده.
در عجبم چرا اسمهای عربی گذاشتن به معنای مذهبی جا افتاده؟تا حالا یه عرب دیدین اسمش حدیث یا حدیثه باشه؟
وای حلما و طهورا رو نگو که خیلی ثقیل هستن.به جاش میشه گذاشت نیایش.ستایش.آرامش.معنی فارسیشو خود بچه بهتر میفهمه
یه چیز کوچولو بگم.هر کلمه ای که تو قرانه اسم قرانی محسوب نمیشه.زبان عرب به فرشته میگه حوری.خوب ما که فارسیم بذاریم فرشته
یا اسمی مثل طاها اصلا معنی نداره.من حافظ قرانم و همیشه تو کلاسمون این صحبتا هست.تنها حروف مقطعا ای که معنی داره و شایسته اسم بچه هست یاسین به معنی ای انسان(حطاب به پیامبر)
کاش یه کم تجدید نظر کنیم و اسمهایی رو بچه هامون بذاریم که هم قشنگ باشن هم ایرانی باشن هم سنگین باشن.اگرم مذهبی میخوایم که به نظر من فقط اسامی ائمه
عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد...
منم از اسمهایی مثل حدیث محدثه وکوثر ویا طهورا خوشم نمیاد به نظر منم اینها اصلا مذهبی نیستن مثلا شما اسم محدثه رو میشنوی یاد کدوم امام میافتی ؟اگه اسم مذهبی میخوای بزاری همون زهرا وزینب وفاطمه خیلی از این اسمهای بی معنی و بد آهنگ قشنکتره
2706