2733
2739
عنوان

به نظرتون دختر با این شرایط باز خواستگار خوب براش میاد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1467 بازدید | 110 پست
آهان خب شهررو که نمیشه اینجا گفت یه وقت شناسایی میشم 

شهر کوچیک هستید یا بزرگ؟

چون برخورد قضات توی استانها و شهرهایی مختلف فرق میکنه. به نظرم میشه قبل از جلسه با قاضی صحبت کنید که به سازش دعوت کنه یا صحبت کنه به شوهرت و... که شاید متوجه بشی قصدش جدید یا نه. 

البته اگر جلسه رو بیاد؛ ممکنه نیاد و فقط وکیلش حاضر بشه.

خودم وکیلم

شهر کوچیک هستید یا بزرگ؟ چون برخورد قضات توی استانها و شهرهایی مختلف فرق میکنه. به نظرم میشه قبل از ...

عه وکیل هستی واقعا ؟ میتونم خصوصی سوال بپرسم ازتون ؟

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا مشکل دار چیه ؟ مگه دزد و قاچاقچی بودن ؟ بعدشم یعنی هرکسی شوهرش اخلاقش بده یعنی خودش بداخلاق بوده ...

نه شما متوجه منظور من نشدی موضوع این نیست که یه نفر بداخلاقه یا اشکال داره، موضوع اینه که مثلا مظلوم بودن زیاد یا اعتماد به نفس پایین خودش باعث میشه طرف مقابل ازت سو استفاده کنه، اینجوریه که هرکس مقابلش قرار بگیره تبدیل میشه آدم سواستفاده گر. منظور من این بود که به خودش تو این زمینه کمک کنه تا در آینده اونقدر شخصیت قوی داشته باشه که کسی ازش سو استفاده و اذیت نکنه.

یه بارداری پوچ و سقط از سرم گذشت؛ و دوباره یه سقط خودبه خودی، دعا کنید منم لایق مادر شدن باشم...
2731
این دختر هم بلوغ داشته هم آگاهی فقط ایرادش سادگیش بوده 

سادگی (ساده لوحی 🙏) خودش یعنی من جامعه ام را و محیط اطرافم را نشناختم .این همان بلوغ نداشته س .بلوغ یعنی نشانه ها را دیدن .وسیع تر به موضوعات نگاه کردن....

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺