2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه آیه ای؟

پاسخ اين پرسش آيه آخر سوره كهف است، كه مى فرمايد : «قُلْ إِنَّمَا أَنَا بَشَرٌ مِّثْلُكُمْ يُوحَىٰ إِلَيَّ أَنَّمَا إِلَـٰهُكُمْ إِلَـٰهٌ وَاحِدٌ فَمَن كَانَ يَرْجُو لِقَاءَ رَبِّهِ فَلْيَعْمَلْ عَمَلًا صَالِحًا وَلَا يُشْرِكْ بِعِبَادَةِ رَبِّهِ أَحَدًا»

امام صادق(عليه السلام) فرموده است: «هيچ كس نيست كه به هنگام خواب، آخر سوره كهف را بخواند، مگر آن كه در همان ساعتى كه مى خواهد، بيدار شود.»

وای من شوهرم نماز ش ترک نمیشه واقعا بارها هم گفته بهم چند روز شروع میکنم دوباره ول میشم 

خوش به حالت. 

مرد نماز خون ومقید کم پیدا میشه. 

شوهر من 34 سالشه هیچ وقت نماز و روزه قضا نداشته الان یکساله کامل گذاشته کنار 

اینقدر ناراحتم که خدا میدونه

آثار بدش از جمله بی برکتی تو زندگیمون کاملا مشخصه

خدایا شکرت😍
مسکل همینه  چطور

اگه یادت میره اذان گو رو گوشیت نصب کن. هر کاری داشتی متوقف کن همون لحظه پاشو برو آماده شو واسه نماز. کارهاتو بعد نماز انجام بده دو هفته بخون اول وقت دیگه بعدش برات عادی میشه که اول وقت بخونی

ادموند هیلاری اولین فاتح اورست پس از تلاش ناموفقش برای صعود رو به اورست گفت:برمیگردم فتحت میکنم تو یه کوهی و نمیتونی رشد کنی اما من یه آدمم و میتونم؛او در 1953 اورست را فتح کرد.
2738
من یه مدتی هست تصمیم گرفتم ولی مشکل بزرگم غزله.واقعا با بچه کوچیک و شوهری که خیلی کم هست نمیرسم به غ ...

عب نداره   مثلا میبینی حال نداری بی وصو بسین سرسجاده قران بخون    ی تمرینه برااینکه ازاون حالت فاصله نگیری    هروقت حال ندازی ی کاری بکن   ک کم کم از حال و هواش دور نشی

تیکر رسیدن منو عشقم بهمه☺بعد کلی دوندگی و سختی  دوباره ی سختی و مانعِ دیگه سرراهمون سبزشد...دعاکنید پایان این سختیاخوشی باشه و تاآخرعمر برای هم بمونیم 😘😘❤❤
خانما من پیشنهادم اینه روزی ی صفحه قرانو بخونید   فقط معنیشو   اگر حال دارین عربی همـبخوتی ...

هی خواهر 

یه زمانی بود اصلا امامزاده بودم.بخدا که.همش حضور خدا رو تو زندگیم حس میکردم.همش خواب امام زمان و این چیزا همش حدیث و کار خوب.باورت میشه خدا همه کارامو راه مینداخت از چه اتفاقایی جون سالم به در بردم از بودن  تو چ جاهایی اتفاقی نجات پیدا کردم.بچخ بودم بابام کتکم زد دلم شکست.فرداش با دست گچ گرفته اومد دنبالم که البته راضی نبودم اینجوری شه.این اتفاق سه بار افتاد.دعا میکردم درجا مستجاب میشد.هر روز صبح بیدار میشدم به امام زمان سلام میکردم و باهاش حرف میزدم و همش براش صدقه میدادم و هرشب برا همه مرده هد فاتحه و ایت الکرسی و اووووو...... یه عالمه چیز.عید به مامانم اینا میگفتم برا من لباس نخرید وقتی کسی هست پول لباس نداره منم همون قبلی میپوشم.حتی یه مدت تو خلوت خودم همش با شیطان حرف میزدم مسلمون شه 😂😂😂

چه روزگاری بود این مدرسه لعنتی خرابم کرد.دلتنگ همون نزدیکی ام.اما الان دیگه هیچی 

خوش به حالت.  مرد نماز خون ومقید کم پیدا میشه.  شوهر من 34 سالشه هیچ وقت نماز و روزه قضا ...

دقیقا برادر منم ازوقتی قطع کرد  خیلی ناشکری میکنه از وصعیت زندگیش

تیکر رسیدن منو عشقم بهمه☺بعد کلی دوندگی و سختی  دوباره ی سختی و مانعِ دیگه سرراهمون سبزشد...دعاکنید پایان این سختیاخوشی باشه و تاآخرعمر برای هم بمونیم 😘😘❤❤
خوش به حالت.  مرد نماز خون ومقید کم پیدا میشه.  شوهر من 34 سالشه هیچ وقت نماز و روزه قضا ...

من یه ماه نشده بود عروسی کردیم ماه رمضون شد بخدا یه هفته پیشواز رفت بعد می‌رفت خونه پدر شوهرم اینا کیگف وسوسم نکنی روزم باطل شه   

تو رفتی پدر   بی خبربی خبر  ، شدم دربدر. ای پدر         ای پدر 

هی خواهر  یه زمانی بود اصلا امامزاده بودم.بخدا که.همش حضور خدا رو تو زندگیم حس میکردم.همش خواب ...

فک کن ک اگه فردا یهو بمیری لحطه مرگ و جون دادن  ایا لضی بودی از دنیات    کاری کن وقتی دازی جون میکنی استرس اون دنیازو نداشته باشی

2706