2733
2734

بچه ها شوهرم تو خواب خیلی بیشتر از وقتی بیداره قربون صدقم میره میبوستم خیلی محکم بقلم میکنه ولی وقتی بیداره اصلا قربون صدقم نمیره؟

حتی اونقدری که تو خواب محکم بقلم میکنه فشارم میده وقتی بیداره اینطور نیست!!!

تو خواب مغزش درست کار نمیکنه😂😂😂😂

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوخیا یه بار نزنی منو

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد
2738
ما با شوهرمون مشکل خودمونم نداریم چه برسه به مشکل شما 😁😂 هر کی نکته رو گرفت لایک کنه  ...

😯

شوهر من اینطوری مثلا دراز بکشیم کاملا بیدار باشیم بازم فقط بغلم میکنه و بوسم میکنه تا از جامون بلند میشیم همه چی تموم میشه 

تاپیک چالش کاهش وزن شروع چالش لاغری 16 دی😊😊😊وزن اولیه/93😟😰😟وزن الان88☺😮☺وزن هدف65😀😄😀                                   حق نداری بیخیال بشی!یادت باشه که برای چی شروع کردی و اهدافت چی بود.فقط باید دوام بیاری؛حتی در سخترین لحظه هاهم فقط به آرزوهات واهدافت فکر کن،ودوباره شروع کن.اینه رمز موفقیت
2706