2733
2739
عنوان

میخواست بهم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 34 پست

من خيلي دوست دارم

ولي جايي كه ميخرم ١كيلو ٧٠تومان

مهربونا واسم دعا ميكنيد دخترم سالم و صالح و باهوش و زيبا باشه😍😍😍😍 خدا انشاالله دامن همه منتظرا رو سبز كنه❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدی خوشمزه س ؟. آخه من ازبس نسکافه خوردم پودر شدم.  سایت میفرستن شهرهای دور؟

بله.من که خریدم.شب ها به عنوان شام یک بسته میریزم تو اب میخوردم.حس سیری بهم میداد

تو یک ماه سه کیلو کم کردم

خدایا ،من رو سر هیچ دوراهی ای قرار نده،من این یک راه رو هم گاهی اشتباه میرم.
برو یه کافه امتحان کن اگه دوس داشتی زیاد بخر. فقط با شیر درست کنیا!برنداری آب جوش بریزی

من یه بار تو کافه خوردم پشیمون شدم.خوب شد قبلش تی تی سا خورده بودم وگرنه از چای ماسالا بدم میومد

تو کافه یه چای سبز دم کرده بود.توش فلفل و زنجبیل و دارچین ریخته بود و داخلش شیر ریخته بود.

افتضضضضضاح بود

خدایا ،من رو سر هیچ دوراهی ای قرار نده،من این یک راه رو هم گاهی اشتباه میرم.
2731
من یه بار تو کافه خوردم پشیمون شدم.خوب شد قبلش تی تی سا خورده بودم وگرنه از چای ماسالا بدم میومد تو ...

اونا خودشون درست می کنن. من تو کافه کار می کنم مارک bonmano استفاده می کنیم. طعمش خوبه ولی با ذائقه ی همه نمیسازه. این مارک تی تی سارم امتحان می کنم تفاوتشونو ببینم

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄