2733
2734
عنوان

آیا من حق دارم ناراحت بشم؟(مادر همسرم)😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1239 بازدید | 109 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عیبی نداره بزرگتره زنگ بزن بهش هفته ای یه بار حداقل بزن فقط احوالپرسی کن منم هرروز زنگ میزنم فقط واسه احوالپرسی هیچ حرفی از اتفاقای خوب و بد زندگیمو نمیگم شاید حرف پیدا نمیکنی میخوایی بگم چیا بگو 

بیایید متحد شیم برای اونایی که تو اینستا هرزگی تبلیغ میکنن گزارش بزنیم نسلشون منقرض بشه 
2728
یعنی چهارماهه باهم حرف نزنید بدون قهر؟

آره با هم خوبیم

میدونی جهنم چیه؟میگن موقع مرگ چیزی که هستی چیزی که میتونستی باشی رو ملاقات میکنه.   و هیچ چیز جهنمی تر از اون لحظه نیست!...🌋
خودشون هم زنگ نمیزنن با اینکه نوه دارن و بخوان صداشو بشنون اونوقت اون گله داره واسه زنگ نزدن من

قبلا باهم دعوایی چیزی داشتین که باعث شده سرسنگین باشین باهم ؟

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
عیبی نداره بزرگتره زنگ بزن بهش هفته ای یه بار حداقل بزن فقط احوالپرسی کن منم هرروز زنگ میزنم فقط واس ...

دقیقا حرفی پیدا نمیکنم

میدونی جهنم چیه؟میگن موقع مرگ چیزی که هستی چیزی که میتونستی باشی رو ملاقات میکنه.   و هیچ چیز جهنمی تر از اون لحظه نیست!...🌋
2740
خودشون هم زنگ نمیزنن با اینکه نوه دارن و بخوان صداشو بشنون اونوقت اون گله داره واسه زنگ نزدن من

شما کوچیکتری باید زنگ بزنی.کم پیش میاد مادر شوهر به عروس زنگ بزنه

من بهت احترام میزارم شما هم احترام من رو نگه دار
وای ینی میشه روزی بیام نی نی سایت و حرفی از خانواده ه شوهر نباشه؟؟؟ 

اینجا تنها بحثی که دیده نمیشه همون نینی هست

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

نه عزیزم ناراحت نباش. پدر مادرا انتظار دارن از بچه ها و عروس و دامادها. بنظرم به اتفاق همسرتون هر ماه یک تماس کوچولو با هر دو خونواده (پدر و مادرها) بگیرید حال و احوالشونو بپرسید. شاید سرجمع یک ربع وقت بگیره اما تاثیر مثبت زیادی تو روابطتتون داره. ببینند به یادشونید خوشحال میشن ❤️

هر کاری میخوای بکنی بکن ولی خواهش میکنم شوهر را وارد این مسائل دیگه نکنید .

نمیتونید رابطه ی با مادرشوهر را مدیریت کنید ،به شوهر چه ارتباطی داره آخه !

خدایی من اگه مرد بودم ازدواج نمیکردم 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🤦‍♀️

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2706