2733
2734
این جوری باشه که همه اسما رو باید مسخره کرد اولین با ه می شنوم  

متاسفانه بچه ها همینن باید خیلی تو انتخاب اسم دقت کرد که بعدا بچه هامون اذیت نشن و تو اعتماد به نفسشون تاثیر نداره.رادین تازه زیاد شده و هنوز اکثر رادین ها مدرسه نرفتن، بزرگتر بشن بازخورد اسمشون رو تو جامعه میبینید؛ همینجا یکی میگفت اسم پسرشو رادیوم صدا میکنن😒 ...اسم پسر یکی از اقواممون هم نیکانه همه تو مدرسه بهش میگفتن نیکون، پسرش همیشه میگفت اسممو عوض کنید ...هنوزم با اسمش مشکل داره الانم تو فامیل نیک صداش میکنن که اذیت نشه 

کاش فرهنگمون بره بالا

ایشون از همه فامیل لاکچری تر بود به خیال خودش باید اسم بچش هم تک میشد چون مراسم ازدواجشم لاکچری بود ...

🙄 زورکی لاکچری بوده

والا کسی نزاره من بزارم زورکیه دیگه😄

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سری از اسما فقط یه مدت محدود رو بورسن.مثل ستایش

اون سالی که اولین بار سریال ستایش پخش شد،خیلیا از این اسم خوششون اومد و رو اسم دخترشون گذاشتن

ولی فقط یکی دو سال اینطوری بود.بعد دیگه خیلی کم این اسم رو روی بچه هاشون گذاشتن.البته نمیگم اسم زشتیه ها.

میخام بگم بعضی از اسما مثل ستایش یهو میان رو بورس و بعدش دیگه ....

مثل همین کارن و رادین و سامیار و سامراد و ..... . به نظرم یه مدت کوتاه دیگه اینا هم از مد میفتن

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.
🙄 زورکی لاکچری بوده والا کسی نزاره من بزارم زورکیه دیگه😄

اتفاقا کسی این اسمو نمیپسدید ،با پول پسره خر که باهاش هفت سال دوست بود لاکچری شد وگرنه .....

انسان خوبی باش*ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران هدر نده🌹با افتخار یه شیرازیِ تحصیلکرده  
2731
یه سری از اسما فقط یه مدت محدود رو بورسن.مثل ستایش اون سالی که اولین بار سریال ستایش پخش شد،خیلیا ا ...

اسم وقتی قشنگ باشه هیچوقت قشنگیش از بین نمیره شای روبورس نباشه ولی قشنگه دختر من مریم پسرم میلاد 

مهیار

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
اسم وقتی قشنگ باشه هیچوقت قشنگیش از بین نمیره شای روبورس نباشه ولی قشنگه دختر من مریم پسرم میلاد&nbs ...

مریم واقعا اسم قشنگیه.ان شاءالله رو دخترم میزارم

2740

یه زمانی تعداد اسما خیلی محدودتر از الآن بود.مخصوصا اسم بچه های دهه شصت.دخترا که اصولا زهره و سمیه و فاطمه و زهرا و مریم و ناهید و ....

پسرا هم مجتبی و مرتضی و احمد و سعید و وحید و ...

الآن هر روز آدم اسم جدید میشنوه.بعضیا رو هم تشخیص نمیده اسم دختره یا پسر