2737
2739
عنوان

هر کی حاجت داره زود بیاد🔊📣🔊📣🔊📣🔊📣

| مشاهده متن کامل بحث + 1538 بازدید | 290 پست
@mobi78    ختم صلوات شما تموم شده ایشالا حاجت روا بشی عزیزم

ممنون عزیزم شرمنده دیروز نبودم گوشیم خراب شده بود امروز تازه درست شد🤗

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
@زیرچترخدا     @یااباصالح۳۱۳     @طلاونقره     @roshan ...

ممنونم آبجی مهربونم که صدام زدی خداخیرت بده الهی❤❤❤🌹🌹🌹

من 200 صلوات میتونم بفرستم عزیزم ببخش بیشتر نمیتونم چون خیلی ختم دارم🌹🌹🌹❤❤❤

التماس دعا دوستای گلم🌹🌹🌹😍😍😍

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم آبجی مهربونم که صدام زدی خداخیرت بده الهی❤❤❤🌹🌹🌹 من 200 صلوات میتونم بفرستم عزیزم ببخش بیش ...

عزیزم صلوات نیس دعای توسل نوشتم که به صورت عکسم گذاشتم

2731
بچه ها جون از 100 تا دعای توسل @رزعشق    17 تا خونده شده  از 14 تا دعای توسل @هنگا ...

عزیزم همین 17تا که خونده شد کافیه دست همه درد نکنه ان شاالله همه حاجت روابشن 🙏💙💚🌹🌼

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
منم هستم دوستان عزیزم اگه دوست دارین شرکت کنید @باشکوه   @لبخندنگاه   @طلاونقره ...

😍🌷

هرکیو لایک کردم برای حاجت دلش صلوات میفرستم، اگه برام صلوات فرستادید لایک کنید براتون بفرستم عشقا🌱 تقدیم کنیم به اقا صاحب الزمان برای ظهورشون ان شالله💐