2733
2734
عنوان

بی بی چک یکی دو روز قبل موعد +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 50 پست
لترزول یه دارو هورمونی هست که تخمدون رو تحریک میکنه که تخمک بالغ و بارور تولید کنه ..بله واسه باردار ...

هرکس ک بخواد اقدام ب بارداری کنه بایدبخوره؟

❤🌺نفس مامان۹۹/۵/۲۵زمینی شد🌺❤☆♡ چهارتاآدم حسابی توزندگیت نگه دار،بقیه فقط سلام،خداحافظ👋☆♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله بار اولم بود روز ۱۱ رفتم سونو سه تا فولیکول داشتم ۱۸ و ۲۴ و ۱۱ امپولم نزدم

خدارو شکر که جواب داد روت منم با همون بار اول استفاده  باردار شدم.بدون سونو و امپول ولی خب خدا نخاست بمونه

واسه مادر شدنم یه صلوات بفرست لطفا🙇
هرکس ک بخواد اقدام ب بارداری کنه بایدبخوره؟

نه همه...کسایی که تو اقدامن یک سال یا مشکل تنبلی تخمدان دارن یا پلیکیستیک هستن اونم فقط با تجویز پزشک سرخود نمیشه خورد

2731
خدارو شکر که جواب داد روت منم با همون بار اول استفاده  باردار شدم.بدون سونو و امپول ولی خب خدا ...

میدونی چرا امروز بی بی چک زدم الان اگه بگم خندت بگیره صبح که از خواب بیدار شدم گوجه سبز دلم خواست😂😂😂😂😂😂😂😂 

یه پسر دارم قند عسل برا دومی اقدام کردم😍😍😍😍به زودی این تیکر واقعی میشود😍😍😍😍
2738
نه همه...کسایی که تو اقدامن یک سال یا مشکل تنبلی تخمدان دارن یا پلیکیستیک هستن اونم فقط با تجویز پزش ...

آهامرسی عزیزم😊😘

❤🌺نفس مامان۹۹/۵/۲۵زمینی شد🌺❤☆♡ چهارتاآدم حسابی توزندگیت نگه دار،بقیه فقط سلام،خداحافظ👋☆♡
انشالله خدا دامنتو سبز کنه از ته دلم برات دعا کردم🙏🙏🙏🙏🙏

ممنون عزیززززم ایشالله بارداری راحتی داشته باشی و بسلامتی بغلش بگیری😍 

دلسوز زنی هستم که حتی زنانه ترین احکامش را هم مردان می نویسند
از همین حالا ویار داری اونم گوجه سبز😅

😂😂😂😂😂بی جنبه هست دیگه

والا چند روزه سینه هام شدید درد میکنن نمیتونم دست بزنم دیشب از دردش گریه کردم😭😭😭

یه پسر دارم قند عسل برا دومی اقدام کردم😍😍😍😍به زودی این تیکر واقعی میشود😍😍😍😍
😂😂😂😂😂بی جنبه هست دیگه والا چند روزه سینه هام شدید درد میکنن نمیتونم دست بزنم دیشب از دردش گریه ...

پس صد در صد حامله ای منم همینجور بودم تبریک میگم😍😍😍واسه منم دعا کن