2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجوری میپزی بگو ببینیم ایرادت کجاس

من اول سیب زمنی رو آب پز میکنم بعد رنده میکنم مثلا چهارتا سیب زمینی متوسط با دوتا پیاز کوچیک تقریبا با سه تا تخم مرغ یه ذره هم آرد و پودر نون می ریزم ولی نمیدونم باز چرا وا میره

2728
من اول سیب زمنی رو آب پز میکنم بعد رنده میکنم مثلا چهارتا سیب زمینی متوسط با دوتا پیاز کوچیک تقریبا ...

این که میشه کوکو نه کتلت!

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
من اول سیب زمنی رو آب پز میکنم بعد رنده میکنم مثلا چهارتا سیب زمینی متوسط با دوتا پیاز کوچیک تقریبا ...

بنظر من تخم مرغش زیاده دفعه بعد یکی کمتر بزن 

تو نوبرانه ی یک عمر انتظار منی ❤
2738

این کوکو سیب زمینی

همه دستورکتلت دادن

من این مدلی شایدسالی یباردرست کنم

خیلی روغن میبره درست نمیکنم

مزه اش روهم دوست ندارم

فقط میدونم تخم مرغت کم شاید

ماپیازهم نمیزنیم به این کوکو

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
ما به کوکو اونی میگیم که توش بچه سیب زمینی سبزی میریزیم😅

اها😄

اما بنظرم تخم مرغت زیاده ایندفعه 2 تا بزن اگه دوباره وا رفت یدونه بزن 

من خودم یدونه تخم مرغ میزنم

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
این کوکو سیب زمینی همه دستورکتلت دادن من این مدلی شایدسالی یباردرست کنم خیلی روغن میبره درست نمیک ...

پس کتلت چیه دستورش

ما اصطلاحا به کتلت اونی میگیم که توش سیب زمینی می ریزیم

واسه کوکو اونی میگیم که توش بجا سیب زمینی سبزی می ریزیم

این کوکو سیب زمینی میشه. پیاز هم نمی خواد. 

گوشت چرخ کرده+پیاز رنده شده که خوب آبش رو بگیری+ تخم مرغ +سیب زمینی رنده شده+ نمک فلفل ادویه = کتلت

سیب زمینی آبپز رنده + تخم مرغ +نمک فلفل =کوکو سیب زمینی

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه