2737
2739
عنوان

تاحالا بزور بچه خوابوندین؟ پسرمو بزووور خوابوندم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1117 بازدید | 161 پست
عه خب از بارداریت میگی؟ کی اولیو از پوشک و شیر گرفتی؟ اذیت نبودی برا بغل کردن و... 

من 20ماهگیش باردار شدم 22 ماهگی از شیر گرفتم دوسالگی از پوشک الان دوسال و چهار ماهشه

اوایل چرا یکم اذیت میکرد اما کم کم دیگه فهمید ک نمیتونم بغلش کنم الان بزرگترین مشکل من اینه ک نمیتونم عادتش بدم رو زمین بخوابه حتما باید رو پام بخوابه😑

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
اخه نارس بدنیا امد رشدش عقبه دندون ۹تا بیشتر نداره اصلا هم غذا نمیجوه دکتر گفته بزرگ بشه خوب میشه ول ...

چند وقته دنیا اومد پسر منم نارسه

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میترسم اخه میگن تو 8ماه بچه زنده نمی مونه ک اتفاقا پس فردا نوبت سونو دارم روز بعدشم میرم پیش دکت ...

نه بابا، اون قدیم بود خواهر

من اولیم 37 هفته دنیا اومد دومیم 35

تو دستگاهم نرفت

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
چند وقته دنیا اومد پسر منم نارسه

۷ماهه با وزن ۸۸۰ گرم بچه شماچی؟

هیچوقت کسی را قضاوت نکنید،سرنوشت اونقدر دنبالتون میکنه،تا تو یه کوچه بن بست شمارو توی همون شرایط قرار بده
2728
شما هم بنطرم اصلا عجله نکن بچه که تموم نمیشه 😁😁😁بزار بعد از شیر گرفتن و از پوشک گرفتن فسقلیت بعد ...

خخخ عاشق جملت شدم. نه فعلا دارم بررسی میکنم. 

چشم

اخه نارس بدنیا امد رشدش عقبه دندون ۹تا بیشتر نداره اصلا هم غذا نمیجوه دکتر گفته بزرگ بشه خوب میشه ول ...

بچه خواهرمن یه ماه ازبچه من کوچیکتره،فک کنم ده تادندون درآورده باشه،نارسم نبودبه موقع به دنیااومد،ولی پسرمن دوتاش مونده فقط،دکترنمیگه میکس کنی غذارو بهش بدی؟

یک شانه ی مردانه میخواهم،تاهق هقم آرامتر باشد                       شاید که یک شب سهمم ازدنیا،آرامشی بی دردسر باشد               دیگر تقلایی نمیماند،ثابت کنم من باتو خوشبختم                      وقتی که سهم دیگران با تو،هرلحظه از من بیشتر باشد                  باید برای گریه و شانه،یک باور ازتنهایی ام باشم                          دلواپس زن بودن خویشم،تاکی همیشه کور و کر باشم!؟
1/5 چیو بگیری؟؟؟؟  لگه شیر منظورته در صورتی این کار مشکل نداره که بچه پستونکی باشه چون باید د ...

وای چقد تو خوبی دختر اطلاعاتت از کجا اومده😍😍😍

وای چقد تو خوبی دختر اطلاعاتت از کجا اومده😍😍😍

قربونت

رشته م عزیزدلم

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2740
من 20ماهگیش باردار شدم 22 ماهگی از شیر گرفتم دوسالگی از پوشک الان دوسال و چهار ماهشه اوایل چرا ی ...

عاخی جانم ولی بنظرم بازم خوب و منظم فرایندهارو انجام دادی ماشا الله

نه بابا، اون قدیم بود خواهر من اولیم 37 هفته دنیا اومد دومیم 35 تو دستگاهم نرفت

من بچه اولم 41 هفته ب دنیا اومد اما اینو همش استرس زایمان زودرس دارم  خدا خیرت بده استرسم کم شد☺❤

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  

رفلاکس نداشت از اول تولد؟ 

بچه خواهرمن یه ماه ازبچه من کوچیکتره،فک کنم ده تادندون درآورده باشه،نارسم نبودبه موقع به دنیااومد،ول ...

چرا خب باید حتما میکس باشه دکتر هم گفته اشکال نداره میکس بده تا دندون دربیاره

هیچوقت کسی را قضاوت نکنید،سرنوشت اونقدر دنبالتون میکنه،تا تو یه کوچه بن بست شمارو توی همون شرایط قرار بده
2706