2733
2734
عنوان

من امیدی به ادامه این زندگی ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 33 پست
منم اینجوری بود زندگیم کلی بدبختی بیچارگی ولی منو نمی زد،خیلی تحملش کردم دیگ نمیتونم دارم جدا میشم د ...

منو میزنه سر هیچی فوش میده اهل دوده بیماری پارانویید داره هیچ امکاناتی برام فراهم نکرده یه زره بهم اهمیت نمیده حرفام براش هیچی نیست من خیلی بدبختم پیرم کرده بچم اومده من نمیدونستم چهار ماهمه میتونم سقطش کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منو میزنه سر هیچی فوش میده اهل دوده بیماری پارانویید داره هیچ امکاناتی برام فراهم نکرده یه زره بهم ا ...

چقدر خوب درکت میکنم خیلی شبیه منی،ببین ی چیزی میگم فقط این بشر واست شوهر نمیشه هی بماه خوب میشه بازم شروع کاش بچت خودبخود سقط شه بخدا گناه بدنیااومدنشه ببخشید البته

2731
چقدر خوب درکت میکنم خیلی شبیه منی،ببین ی چیزی میگم فقط این بشر واست شوهر نمیشه هی بماه خوب میشه بازم ...

کاش اینجوری بشه خاهرم بخدا دوس دارم بمیرم

میدونه چیه بهم میگه چون یه بار جواب فوشهاشو دادم میگه بزا بچت دنیا بیاد یه بلای سرت بیارم که یادت بره زندگی من باید چ خاکی بسرم بگیرم

خدانکنه خدابزرگه من شش هفته بود فهمیدم باردارم ازشانس لعنتیم با قرص باردارشدم انتی بیوتیک خورده بودم همزمان خنثی شده بود پدرشوهر فهمید سقط میکنم انقد تهدید کرد خط نشون کشید گفت این بچه پسرم و آدم میکنه فلان چی شد هیچیییی فقط یه بچه بی گناه آواره شد حتی ماه به ماه نمیبینن دخترمو ولی منو بدبخت کردن خواستی تاپیکمو بخون

2738
تواز من خوشبخت تری چون من توی زندگی اونم ندارم .هیچکس نه منتظرمه نه کسی رو دارم

عزیزم هیچکسو نداشته باشی یه درده ولی داشته باشی هزار غصه نخور کاش تو زندگی هیچی نداشتم ولی یه روز خوشهال میخابیدم 😢😢

عزیزم هیچکسو نداشته باشی یه درده ولی داشته باشی هزار غصه نخور کاش تو زندگی هیچی نداشتم ولی یه روز خو ...

بمیرم واسه دلت منم خیلی وقته خوشحال نخوابیدم.دلم کس وکار میخواد دلم حمایت میخواد

خدانکنه اخه چرا عزیزم مگه خونواده نداری پدر مادر برادر خاهر

دارم ولی لیشتر به مشکلاتم اضافه میکنن وهیچوقت با مامانم نتونستم حرف بزنمو درد ودل کنم شوهرمم یه شهر ده کار میکنه نه بچه دارم نه فامیل تک وتنهام بعد از ۴سال زندگی هیچی ندارم فقط یه عشق مسخره همین

دارم ولی لیشتر به مشکلاتم اضافه میکنن وهیچوقت با مامانم نتونستم حرف بزنمو درد ودل کنم شوهرمم یه شهر ...

عزیز دلم میفهممت کاش سعی کنی پیش شوهرت باشی هر جا هستو زندگی میکنه کارش هر جا هست توم کنارش باش تنهاش نزار بده  خیلی بده که کنار شوهرت نباشی

دارم ولی لیشتر به مشکلاتم اضافه میکنن وهیچوقت با مامانم نتونستم حرف بزنمو درد ودل کنم شوهرمم یه شهر ...

ایشالا خدا بهت نی نی بده توکلت بخدا به من داده که وضعیتم ببین چجوریه

2706