2733
2734
خدا کنه فعلا ک دکترا بهم گفتن درمانی نداره دارو بخور اکه شانست گرفت باردار میشی نشد. هم ای وی اف☹️ ...

عزیزم این پیام برای سال 98هست نی نی دار شدی چطوری ؟

خدایا زندگیم را می‌سپارم ب دست های مهربان تو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن عزیزم دکترا گفتن ب طور. طبیعی باردار نمیشی 

نوشتی من فرزندانم گفتم شاید باردار شدی ...ان شالله ب زودی خدا معجزه کنه برات گلم

خدایا زندگیم را می‌سپارم ب دست های مهربان تو 
2731
نوشتی من فرزندانم گفتم شاید باردار شدی ...ان شالله ب زودی خدا معجزه کنه برات گلم

ن خانومی زیرش علتشو نوشتم

ممنونم خدا از دهنت بشنوه

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
ن خانومی زیرش علتشو نوشتم ممنونم خدا از دهنت بشنوه

عزیزم برای تنبلی تخمدان عرق فراسیون استفاده کردی؟؟؟ معجزه می‌کنه بلطف خدا.غافل نشو ازش.حتی خانمی که دکتر بهش گفته بود بااایدبا تخمک اهدایی بارداربشی، بعد از چند ماه خوردن فراسیون بی بی چکش مثبت شد.

عرق فراسیون و قرص گیاهی ویتاگنوس رو دریاب.

من خودمم بااین دوتا مشکلم حل شد

اما تازه فهمیدیم شوهرم اسپرمش عفونت داره

ما رفتیم پیش دکتر

گفت مقدار باید بیشتر از دوقاشق غذاخوری باشه

رنگش سفید شفاف باشه

بوش، بوی وایتکس و تند و تیز باشه

و جهشش از دو وجب بیشتر باشه

به همین راحتی میتونید مشکل شوهرتون رو تشخیص بدید

تروخدا نرید ازمایش،این چکاریه که از طریق خودارضایی آزمایش میگیرن.برید تو نت بزنید یکبار خودارضایی چه ضربه ای به بدن میزنه

و صوت های آقای نظری زاده در رابطه با مراکز ناباروری و ای وی اف و ای یو ای و..... گوش کنید روانی می‌شید اگر از واقعیت باخبر بشید.اکر بذاره این کارو بکنید قبلش حتما این صوت هارو از نت بگردید پیدا کنید.تو تلگرام و ایتا کانال دارن.عنوان سخنرانیشون فکر کنم تربیت فرزند باشه.بینظیره حرفاشون.

التماس دعا

به بندگانم خبر بده که من دارای گذشتِ زیاد و مهرِ فراوان هستم. سوره حجر ایه 49
عزیزم برای تنبلی تخمدان عرق فراسیون استفاده کردی؟؟؟ معجزه می‌کنه بلطف خدا.غافل نشو ازش.حتی خانمی که ...

مقدارش حتی اگه یه قاشق غذاخوری هم باشه اوکیه اینو دکتر و ازمایشگاه تایید کردن 

رنگش اصن نباید شفاف باشه باید. لوسیونی باشه اینارو هر کی بهتون گفته اشتباه گفته

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
عزیزم برای تنبلی تخمدان عرق فراسیون استفاده کردی؟؟؟ معجزه می‌کنه بلطف خدا.غافل نشو ازش.حتی خانمی که ...

Sسلام خوبی ببین من این ویدیو یا فایل صوتی این اقایی ک میگی پیدا نکردم میتونی برام بفرستی؟

Nafas
Sسلام خوبی ببین من این ویدیو یا فایل صوتی این اقایی ک میگی پیدا نکردم میتونی برام بفرستی؟

کانالشون در ایتا👇

@tadris14

آرشیو تدریس های طبی استاد نظری زاده

بقیه مباحث طبی و زمان دوره های طبی را در کانال نمک پیگیری کنید:
@namak14

کانال تدریس در تلگرام

کانال تدریس در گپ
https://gap.im/Islamic313

مقدارش حتی اگه یه قاشق غذاخوری هم باشه اوکیه اینو دکتر و ازمایشگاه تایید کردن  رنگش اصن نباید ...

منظورم از شفاف بودن اینه که رنگ کِرِم رنگ و زرد و سبز و.... نباشه، سفید باشه.

کانالشون در ایتا👇 @tadris14 آرشیو تدریس های طبی استاد نظری زاده بقیه مباحث طبی و زمان دوره ها ...

ییه سوال کسایی ک مشکل دارن میرن ای وی اف میکنن چی اونا ک هیچ جوره باردار نمیشن بجز این کار

Nafas
ییه سوال کسایی ک مشکل دارن میرن ای وی اف میکنن چی اونا ک هیچ جوره باردار نمیشن بجز این کار

عزیزم این قصه سر دراز دارد.... حرفای منو که کسی این روزا باور نمیکنه... دشمن از هزار طریق مردممون رو شست و شوی مغزی داده... بخاطر همین بیشتر مردم باطل رو باور میکنن ولی حق رو مسخره...

اما من خودم بشخصه ذره ای دکترای امروزی و پزشک و داروهای غربی رو قبول ندارم

دقیقا همینا هستن که مردم رو.ناامید میکنند و قطع امید میکنن

اگر کسی اراده خدارو قبول داره و میدونه که اگه قسمتش نباشه با ای وی اف و... جواب نمیگیره همونطور که خییییلیا چندبار انجام دادن و بازم نشده

اگرم خدا بخواد باهمون راهها و درمانهای طبیعی جواب میگیره