2737
2734
چرا عزیزم مگه لایت ارایش نکردی

اره

ولی میگم اصلا به فکر این نبودم که خودم مدل خاصی پیدا کنم 

کلا حالش رو نداشتم

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
خخخ چرا عزیزم.ارایشگاه نرفتی؟

چرارفتم ولی ارایشگره خوب نبود . تازه مدلی هم نداشتم گفتم بزن یه چیزی. اخرش. موهای صاف خوشکلمو فر فری کرده بود همه رو بالا سرم جم کرده بود شبیه عتیقه ها شده بودم . لباسمم به سلیقه مادر شوهرم سبز گرفتم . دیگه نگم برات با 18سال سن شبیه عروسای دهه 50شده بودم 

خدایا ابر میفرستی بارون نمیدی؟خوبه منم وضو بگیرم نماز نخونم؟😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من عمم ارایشگره من س ساله تو ارایشگاهم این مدل ارایش همش گریمه

ارایشگرماهر میخواد 

اینجوری در نمیاد صورتت خیییلی ساده میشه

you 💋are the best thing thatever🥀 happend to my Life💕.    تو بهترین اتفاق زندگیمی👑
2728

اره خوبه قشنگه الان از این ارایشا مد شده

نانای اصغرو صغری         نانای اکبرو کبری 💃💃خوشگل خوشگلااااا منممممممممممممم    یه روز یه مرده میخوره به نرده میشینه میخنده هاااار هاااار هااار بی مزم خودتی    لاهناتیای باکالاس با پرستیژ نکشینمون با این چسو بازیاتون کاثافتا     برای عاقبت بخیریم صلوات بفرس دوست عزیز💕

لایته ولی باید به چهرتون بیاد الان خانمای تیرانی همه گیر میدن لایت لایت به پوستو صورت خانمای غربی میاد به اکثر ایرانیا لایت نمیاد اصرارم میکنن زیاد جالب در نمیاد نه خلیجو و خیلی زیاد نه هم خیلی سبک ولایت

جاوید عشق مامان
یاد عروسیم افتادم به ارایشگر یه جیزی تو همین سبک ها نشون دادم گفتم اینحوری ارایشم کن گفت به من اعتم ...

ظ😅😅😅😅

دمت گرم

سخته، ولی چون میگذرد غمی نیست، پس "آرووووم باش، آرووووم" 
2738