2737
2734
عنوان

می خوام تغییر دکوراسیون بدم کمکم کنین +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1385 بازدید | 67 پست
راحتیتو طوسی زرشکی بخر . جدیدم هست . کثیفم نمیشه

این مبل های خودمو چه رنگ روکش کنم که بهش بخوره با توجه به اینکه فرش و پرده و دیوارا کرمه؟ آخه می خوام راحتی هام کرم با یه رنگ به رنگ سلطنتی ها باشه و والان پرده هام که ست بشه

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رنگش زیبا نیست

واااای گیج شدم😢😢😢

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
این مبل های خودمو چه رنگ روکش کنم که بهش بخوره با توجه به اینکه فرش و پرده و دیوارا کرمه؟ آخه می خوا ...

دوتا یه نفره کرم ، دونفره و سه نفره طوسی

چون طوسی رنگیه که اصلا از مد نمیفته ، تو برنامه های ماهواره ای هم اکثریت مبل طوسی هست

2728
قشنگ میشه رنگ سبز با چوب طلایی شیک میشه فقط کاغذ دیواریت گلای رسز باشه که زود دل رو نزنه

تازه من گفتم چوب های مبلم بدم سفید کنن....

دوتا یه نفره کرم ، دونفره و سه نفره طوسی چون طوسی رنگیه که اصلا از مد نمیفته ، تو برنامه های ماهوار ...

آره خیلی طوسی دوست دارم..... سلطنتی رو چه رنگ روکش کنم و والان پرده رو؟ 

من اصلا نمیدونم الان چه رنگی مده، سلیقه و حس خودم برام مهمه. دیگه باید خیلی لاکچری باشی که رنگ دکور ...

یاد زیبا خفته افتادم 

وااای کاش چوب جادویی دلشتیم هر دفعه یک رنگ میکردیم چی میشد🥰هر سال یک رنگ و دکور داشتیم😍

2740

توسی خیلی خوبه

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
مگه مبلای خودت نبود. الان قهوه ای مد نیست قشنگم نیست

چرا دیگه مال من واسه هفت سال پیشه الان می خوام راحتی هم بخرم موندم تو ترکیب رنگش

یاد زیبا خفته افتادم  وااای کاش چوب جادویی دلشتیم هر دفعه یک رنگ میکردیم چی میشد🥰هر سال یک رن ...

آره واقعا کاش می شد😁

من بعد هفت هشت سال امسال می خوام یه تغییر بدم خونمو رنگشو دوست ندارم

آره خیلی طوسی دوست دارم..... سلطنتی رو چه رنگ روکش کنم و والان پرده رو؟  

سلطنتی رو هم میتونی از این پارچه های مخصوص بگیری که طرح داره . ترکیب طوسی کرم حالا مثلا یه کم زرشکی ه داشته باشه ایرادی نداره. فقط تک رنگ نباشه

سلطنتی رو هم میتونی از این پارچه های مخصوص بگیری که طرح داره . ترکیب طوسی کرم حالا مثلا یه کم زرشکی ...

برو پارچه فروشی مبلی . پر پارچه های طرح دار ، گل دار هست . خیلیم شیکه . چیزی بخر که رنگش با راحتی ها هم همخونی داشته باشه

سلطنتی رو هم میتونی از این پارچه های مخصوص بگیری که طرح داره . ترکیب طوسی کرم حالا مثلا یه کم زرشکی ...

آره منم تک رنگ نمی خوام مثل اون عکس که گذاشتم کفیش گلدار بود..... چوبشم سفید کنم خوبه؟ 

برو پارچه فروشی مبلی . پر پارچه های طرح دار ، گل دار هست . خیلیم شیکه . چیزی بخر که رنگش با راحتی ها ...

راحتی چون هنوز نخریدم دستم بازه واسه رنگ و مدل

چیستر در نظر دارم ولی شوهرم این مدلای تخت خواب شو رو می خواد

2706