2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از کجا میخواهید بیارن؟

من یه بار لازمم شد برام بردند فرودگاه یکی از مسافرا آورد از این ور هم خودم رفتم فرودگاه تحویل گرفتم

دختر و پسر هر دو شیرین هستند ولی اینکه بچه ات سالم و صالح و مصلح باشه میشه شیرین ترین هدیه خدا
2728

پستش فرق داشت همه داروی اجاز نداشتیم.بعد باید بری تایدش کنی 

بعدش رسید المان پیش خواهرم.پست آجیمو خواص گفت درشو باز کن

اجیم درشو باز کرد.از خواهرم گرفتش جلو چشم خواهرم انداختش تو سطل زباله

گفت اگ نیاز باشه دکترای خودمون مینویسن

دارو بود برای سرماخوردگی بچش

💛💚💙خودت را به خدا و دیگران را به لیاقتشان بسپار💚💙
از کجا میخواهید بیارن؟ من یه بار لازمم شد برام بردند فرودگاه یکی از مسافرا آورد از این ور هم خودم ر ...

از المان یا دبی یا ترکیه

چند نفرگیراوردن میخوام ببینم کدوم راحت تره

بعد فرودگاه گیر نمیدن؟

0 =2-1

2738
از المان یا دبی یا ترکیه چند نفرگیراوردن میخوام ببینم کدوم راحت تره بعد فرودگاه گیر نمیدن؟

اگه کسی آنجا داشته باشید که براتون بخره ببره فرودگاه دبی  اکثر داروها خروجش را گیر نمیدهند 

دختر و پسر هر دو شیرین هستند ولی اینکه بچه ات سالم و صالح و مصلح باشه میشه شیرین ترین هدیه خدا
اگه کسی آنجا داشته باشید که براتون بخره ببره فرودگاه دبی  اکثر داروها خروجش را گیر نمیدهند  ...

آهان 

بعد مسافری که قبول کنه جطور گیر میاد راحت قبول میکنن یا افراد خاصی هستن که پول میگیرن؟

0 =2-1

آهان  بعد مسافری که قبول کنه جطور گیر میاد راحت قبول میکنن یا افراد خاصی هستن که پول میگیرن؟

از من که چیزی نگرفتن البته ده سال قبل بود 

2706