2733
2739
خداحفظش کن تولدش چند کیلو بود.اخه بچه من اصلااااا اشتها نداره 

۳۵۵۰عزیزم توخواب بهش بده پسرمن نکسیوم مصرف میکنه

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۳۵۵۰عزیزم توخواب بهش بده پسرمن نکسیوم مصرف میکنه

توخوابم نمیخوره بیدارمیشه باورت میشه شب ساعت1130 سیسی میخوره تا فرداصلح ساعت 11فقط30 سیسی من نکسیوم 2هفته مصرف کردم خیلی سخت بود قرص رو زبونش میموند تاثیری هم نداشت ندادم عزیزم

خانما پسرمن تولدش 3 کیلو200 بود الان دوماهشو تمومکرده 6 کلیو 550 گرمه اصلا تپل نیس ولی عرکی میبینه مگه ماشالله بزرگه و ا...دوروز پیش ی خانمه گفت خیلی بزرگه و تپله اصلا نگودوماهشه ..از اون روز شیرممخشک شده بچمم اصلا چیزی نمیخوره مث قبل ؟چیکار کنم بنظرتون واقعا وزنش زیاده؟

2731
خانما پسرمن تولدش 3 کیلو200 بود الان دوماهشو تمومکرده 6 کلیو 550 گرمه اصلا تپل نیس ولی عرکی میبینه م ...

4 ماهگی وزن بچه باید ۲ برابر بشه بچتون ماشالله خوب وزن گرفته ....عزیزم چشمت زدن ک شیرت خشک شده و بچت بی اشتها

4 ماهگی وزن بچه باید ۲ برابر بشه بچتون ماشالله خوب وزن گرفته ....عزیزم چشمت زدن ک شیرت خشک شده و بچت ...

اخه من در هفته سه بارشیر خشک میدم و اینکه هی بهش شیر میدم نمیزارم گشنه بمونه اصلا .ولی تا میخواستم شیر بدم اون خانمه میگفت چقد شیر حیدی کم بده بسشه ...اخه ب اون چه اولا دلم میخواد دوما بچه گشنه نباشه نمیخوره که ..

الان من بنظرتون چیکار کنم بچم چیزی نمیخوره خودمم چیزی ندارم اصلا

اخه من در هفته سه بارشیر خشک میدم و اینکه هی بهش شیر میدم نمیزارم گشنه بمونه اصلا .ولی تا میخواستم ش ...

پول دور سر خودتو بچت بچرخون بذار صدقه . یه تخم مرغ هم بچرخون دور سرتون بنداز تو کوچه