2752
2734
عنوان

تب کودک ۱۶ماه😢😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 157 بازدید | 32 پست
یکساعت

یه کم دیگه صبر بده احتمالا میاد پایین.فقط مدام تبشو اندازه بگیر امشبم کلا مواظبش باش.دختر منم همیشه با دارو زود تبش میومد پایین ولی دفعه اخر تقریبا دو ساعت میشد.بروفن بهتر جواب میده اگه غذا میخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهش بابونه بده یا نعناع یا پونه دم کن بده دختر منم از سر شب بی دلیل فقط تب کرده بهش بروفن دادم تا او ...

من بروفن تا حالا ندادم بابونه تلخ نمیخوره این الکی تب کرده دیروز تا حالا الان شدید هیچ علایم سرماخوردگی ندارخ 

2731
شربت سرماخوردگی سر خود بهش دادم 

نه اون عیب نداره.منظورم شیاف و قطره ی استامینیفونه دوتاشو باهم نده چون استامینیفون زود مسمومیت میاره.الان بزنگ اورژانس با پرستارشون مشورت کن

اگر تبش نرفت بالا با پاشویه کنترلش کن.لباسهاشو کم کن  تا صبح هم ک شده بالا سرش بیدار بمون

مریص من الان بهتر شد خوابید انشاالله پسر شمام زود خوب بشه ایه الکرسی و حمد براش میخونم

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
من بروفن تا حالا ندادم بابونه تلخ نمیخوره این الکی تب کرده دیروز تا حالا الان شدید هیچ علایم سرماخور ...

با نبات شیرینش کن ایشالا میخوره دختر منم بی دلیل بدون هیچ علائمی تب کرده زنگ بزن اورژانس سنشو بگو ببین میتونی بهش بروفن بدی چون بروفن تب رو سریع میاره پایین یه دستمال مرطوب بذار رو پیشونیش بمونه لباسشم کم کن یه چادر نازک فقط بنداز روش ایشالا زودی خوب میشه عزیزم نگران نباش

2706