2737
2734

مهربونه محبت زیاد میکنه اخلاقشم خوبه به خودمو خانوادمم احترام میزاره ناراحت باشم زود میفهمه تا ناراحتم کنه سریع از دلم درمیاره!!

ولی عاش دوست دختر قبلیشه احتمالا رابطه دارن. به جز اون چندبار چتاشو دیدم با دخترا چندین بارم دیدم که پاک کرده چتای تلگرامشو!

گیر میده میگه من اونو بگیرم باهم سه تایی زندگی کنیم! چرا دوسش نداری بساز باهاشو اینا!!

بعد میگم تو باهاش در ارتباطی دوسش داری چت میکنی با دخترا هممممه رو انکار میکنه میگه نه من فقط با توام تورو دوست دارم! و شوخی میکنم هرچی میگم از این شوخیا با من نکن قهر میکنم میزنمش دعوا میکنم فایده نداره!

بعد هییییچ وقتم پول نداره . شغلش عالیه جوشکاره آرگون هست ولی هیچوقت پول نداره تو قسطامون میمونه خوردوخوراکمونو به زور میرسونیم یکسالو نیمه عروسی کردیم یه دست لباس برا من نخریده!! والا منم میدیدم تو قسطو اجاره مغازش مونده چیزی نمیگفتم ولی الان میبینم همه جوشکارا وضعشون توپه اینکه دیگه جوش آرگون کار میکنه !!

کارتاش همیشه خالیه تو جیبشم پول نیست هیجوقت بعد میاد حساب کتاباشو گاهی خونه انجام میده من که قیمتا دستم نیست اخه میگه انقدرش میره برا مصالح انقدرش میره. برا فلان وسیله تهش میبینم 300 تومنم به زور مونده برا خودمون!!

یا مثلا میبینم تو کارتش800 بوده الان شده100 تومن میگم پس چی شد میگه فلان وسیله خراب شد مجبور شدم بخرم!!

بهش میگم با 300 تومن مگه مجبوری از صبح تا شب بری تو سرما که حتی بیمه هم نمیتونی بریزی میگه اره کار نیست

به خدا شرکتا جوشکار ارگون رو روهوا میگیرن میگه نمیتونم تحمل کنم کسی بهم دستور بده نمیرم!

اصلا از کارش سردرنمیارم . بگید چیکار کنم توروخدا!!! نکنه جدی اون دختره رو گرفته که همینطور شوخی شوخی پیله میکنه به من چرا باهاش کنار نمیای بگیرمش باهم زندگی کنیمو اینا!!! اخه پولاشو کجا خرج میکنه که من نمیدونم!!!

شناسنامشم تو خونست که اخه

چطوری پول بکشم ازش همش میگه ندارم عزیزم خودت که میبینی قسطامون عقب افتاده پول تو کارتمم نیست اصلا و اینا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من‌بودم واقعا طلاق میگرفتم

چقدر وقیح

ک دربیاد بگه اونو بگیرم بیا باهم زندگی کنیم

همچین میزدم تو دهنش ک‌ کف و خون بالا بیاره مرتیکه روانی😐😐

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

وضع بازار کار زیاد خوب نیست

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2738

حواستو جمع کن 

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری

ففط میدونم آرگون نباید پشت سر هم کار کنن خطر ناکه چند ماه کار میکنن بعد باید چند ماهم استراحت کنن زیاد بهش سخت نگیر کارش خیییلی سخته بنده خدا

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
2706