2737
2739
واقعا میخام عضله هام قوی بشه، شما تجربه داشتی؟ 

من سالهاست ورزش میکنم تجربه نداشتم که نمیومدم حرف بلغور کنم

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من سالهاست ورزش میکنم تجربه نداشتم که نمیومدم حرف بلغور کنم

عزیزم خب تو شهرمون یوگا نیست نمیشه برم بدنسازی به مربیش بگم فقط دستام میخام قوی بشه؟ 

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما...
تو فقط ورزش دست انجام بده.یه حلقه ژله ای هست اندازه کف دست با اون ورزش بده دستاتو.نتیجش عالیه حتما ا ...

عزیزم شما لرزش داشتی امتحان کردی؟ روزی چقدر؟ 

2738
من به فکر قرص بودم😣😣😣

اصلا به فکر درمان شیمیایی نباش

اول ورزش و تغذیه و خواب درست

بعد نشد رو میاریم به قرص و دارو

تو فقط ویتامین ها و کلسیم بدنت تامین باشه هیچ مریضی ای نخواهی گرفت

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
عزیزم خب تو شهرمون یوگا نیست نمیشه برم بدنسازی به مربیش بگم فقط دستام میخام قوی بشه؟ 

پیلاتس هم نیست؟

بدنسازی فشار میاره و حجیم میکنه

پیلاتس قوی میکنه بدون حجم دادن

اصلا به فکر درمان شیمیایی نباش اول ورزش و تغذیه و خواب درست بعد نشد رو میاریم به قرص و دارو تو فق ...

من دی میخورم کلسیم یا ویتامین خوب میتونید معرفی کنید؟ 

من دی میخورم کلسیم یا ویتامین خوب میتونید معرفی کنید؟ 

باید آزمایش بدی

طبق آزمایشت دکتر بهت قرص بده این قرصا رو سرخود نمیشه خورد

2706