2737
2734
عنوان

بیاین براتون دعا کنم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 758 بازدید | 182 پست

من میخوام خیلی زود مامان بشم.همین امسال 😔برام دعا کن.تو این ۱۲سال که نشد شاید امسال بشه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه جواب ندادم معذرت میخام همه رو یادداشت کردم انشالله بهترینا نصیبتون بشه❤❤❤

عزیزدلم الهی خیرببینی والهی همیشه روزگارت پرازشادی وآرامش وخوشبختی وثروت باشه والهی همیشه زندگیت وروزگارت مثل عسل شیرین باشه.الهی آمین🤲💖🌹برای سلامتی وسعادتمندی خودت وعزیزانت آیت الکرسی خوندم.

خدا با منه و برای من کافیه  
2728
@ای_ام_دخترحوا ‍  @مامانبزرگپانیذ      @leila23      @zizi1 ...

ممنون باشکوه جان حاجت روا بشی الهی

استارتر جون برام آیت الکرسی بخون ک گره کارم باز بشه ممنونتم

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤
برای دوستانم دعاکن @باشکوه     @mamiyeroham     @1321 ...

مرسی خواهر مهربونم خیلی گلی

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2740
عزیزدلم الهی خیرببینی والهی همیشه روزگارت پرازشادی وآرامش وخوشبختی وثروت باشه والهی همیشه زندگیت ورو ...

عزیزم خیلی ممنون که خبرم میکنی واسه سلامتیت آیت الکرسی میخونم

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
عزیزم خیلی ممنون که خبرم میکنی واسه سلامتیت آیت الکرسی میخونم

لطف کردی مهربونترینم🙏🤩😍😘😘😘من کاری نکردم.روزیِ خودتِ عزیزدلم.الهی همیشه دلت شادولبت خندون باشه🤲💖🌹

ممنون باشکوه جان حاجت روا بشی الهی استارتر جون برام آیت الکرسی بخون ک گره کارم باز بشه ممنونتم

عزیزدلمی آبجی نازم😘🥰😘.الهی همیشه دلت شادوآروم باشه ولبت خندون.الهی آمین🤲💖🌹

[QUOTE=120436527]لطف کردی مهربونترینم🙏🤩😍😘😘😘من کاری نکردم.روزیِ خودتِ عزیزدلم.الهی همیشه دلت شادولبت خندون باشه ...[/QUOT

الهی امین چه دعای قشنگی بهش احتیاج داشتم۰

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
2706