2733
2739
عنوان

پیشگیری از ترک بارداری.چی کار کنم😵

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 32 پست
از چند هفتگی ترک شروع میشه من روغن زیتون میزنم شکنم تا حالا ترک نشده ولی ران و یکم سینه شده هفته ۲۹ ...

روعن زیتون خیلی تاثیر نداره ها

بستگی به پوست هرکس داره من تا قبل از هفته اخر ترک نداشتم ولی هفته اخر انقدر شکمم بزرگ شد دور نافم ترک خورد

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

من قبل بارداری داشتم وتوبارداری هیچی نزدم افتضاح شدبدنم

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روعن زیتون خیلی تاثیر نداره ها بستگی به پوست هرکس داره من تا قبل از هفته اخر ترک نداشتم ولی هفته اخ ...

گلم کرم مارگاریت چند هست قیمتش 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
روعن زیتون خیلی تاثیر نداره ها بستگی به پوست هرکس داره من تا قبل از هفته اخر ترک نداشتم ولی هفته اخ ...

خیلی خوبه که فقط هفته آخر بوده.

آخه من الان سینه هام میخاره

سلام ترانه ی قشنگ هستی   که اومدی توی دلم نشستی   یه حس خیلی فوق العاده دارم   میخام یه دختر ناز و تپل بیارم  
2731
از چند هفتگی ترک شروع میشه من روغن زیتون میزنم شکنم تا حالا ترک نشده ولی ران و یکم سینه شده هفته ۲۹ ...

من هفته 35 تازه داره ترک میزنه زیر شکمم از روغن زیتون استفاده میکنم ولی فایده ای نداره 😞😞😞

❤خدایا مراقب پسرم باش❤
خیلی خوبه که فقط هفته آخر بوده. آخه من الان سینه هام میخاره

سینه هام که اصلا ترک نخورد چون بزرگ نشد توبارداری

ولی بعد زایمان که شیر اومد توسینه هام ترک خورد

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
بله واقعا تاثیر داره هم روغن زیتون هم روغن کنجد فقط اصل شو بگیر بزن 

همون دیگه اصل از کجا

همه چی تقلب شده

سلام ترانه ی قشنگ هستی   که اومدی توی دلم نشستی   یه حس خیلی فوق العاده دارم   میخام یه دختر ناز و تپل بیارم  
2740
گلم کرم مارگاریت چند هست قیمتش 

من پنج ماه پیش اخرین بار ۲۵ تومن خریدم فکرکنم

من هفته 35 تازه داره ترک میزنه زیر شکمم از روغن زیتون استفاده میکنم ولی فایده ای نداره 😞😞😞

وای چه بد من دوس ندارم ترک بشه

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

مرسی گلم اونوقت میخرم حتما فدات 

چه ارزون!!!!!!!

موستلا 109تومنه

روغن بچه هم به انتخابام اضافه شد😖 هرکس یه چیز میگه

من که سر اولی بدجور ترک برداشتم..چون اولین بار ادم وذم میکنه صددرصد ترک میخوره اما همشون خوب شد جاش تا چند ماه..اما الان سیو شش هفتمه خیلی خوبم شکرخدا..

هرکس میخواد حضرت محمد ص  اون دنیا شفیعش بشع روزی ده تا صلوات بفرسته..🥰🥰😍😍چقد آسون فقط ده تااااا😍😍
چه ارزون!!!!!!! موستلا 109تومنه

اره این کرم ایرانیه

2706