2733
2739

من بندرعباسم اینجا سه تا مشاوره رفتم جواب نگرفتم میخوام بیام اصفهان فقط برای مشاوره خواهش میکنم اگه کسی میشناسین که جواب گرفتین معرفی کنین

دکتر شفتی رو خیلی تعریف شنیدم که زنگ زدم گفتن ایران نیستن

دکتر صمصام هم شنیدم ولی دوتاست یکی صمصام کریمی یکی هم صمصام شریعت نمیدونم کدوم خوبه!!

مشکلم هم اختلاف عقیده با همسر و نخواستن بچه هست

تو ایران سخت‌ترین کار دفاع از حقوق زنانه. باید راجع به استقلال زنان با خانومایی بحث کنی که عکس پروفایلشون نوشته «آقامون گفته عکس نذارم» 

هیشکی نمیدونه ینی ؟ :((((((

تو ایران سخت‌ترین کار دفاع از حقوق زنانه. باید راجع به استقلال زنان با خانومایی بحث کنی که عکس پروفایلشون نوشته «آقامون گفته عکس نذارم» 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روانشناس رو من نمیشناسم اما روانپزشک خوب می شناسم.البته نمیدونم به درد مشکل شما میخوره یانه .چون مشکل شما چیزیه که قبل از ازدواج باید توافق میکردید

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.
2728

دکتر احسان سالمی 32223658

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.

عزیزم یک نفر رو معرفی میکنم که ازش خیلی نتیجه گرفتم. کارش خیلی عالیه. دکتر خشایار نعماوی زاده. شمارش 09351305590

کلی مشاور و روانشناس عوض کردم بدرد نخوردن تا این آقا رو پیدا کردم. شک نکن نتیجه میگیری
ایشون تهران هستند اما مشاوره تلفنی هم داره