2733
2739
عنوان

آندومتریوز و بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 1344 بازدید | 135 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راه درمان خاصی هم نداشتم قبلش عکس رنگی گرفتم عفونت داشتم درمان کردم و فریز 

واس عکس رنگی باید کار خاصی کرد قبلش? امروز نوبت دارم نوار هم ببرم ?

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
2731
واس عکس رنگی باید کار خاصی کرد قبلش? امروز نوبت دارم نوار هم ببرم ?

ببخشید میگم عزیزم ولی عکس رنگی نرو شروع کن به خوردن دوسین و سیاه دونه خرما اگه مشکل خیلی حادی نداری یکی دوماه باردار میشی گلم البته با خواست خدا

جدی؟ یعنی با وجود عفونت نباید رفت عکس رنگی؟ من اولین بار میشنوم 

آره دیگه عفونت قارچی یا باکتریایی من داشتم میرفتم بیمارستان صارم عکس بندازم گفت حتما باید گواهی عدم عفونت بیاری چون عکس باعفونت بگیری بیمارهای التهابی لگن میگیری یعنی کل عفونت تو لگن پخش میشه

2740
ببخشید میگم عزیزم ولی عکس رنگی نرو شروع کن به خوردن دوسین و سیاه دونه خرما اگه مشکل خیلی حادی نداری ...

دوساله تو اقدامم اینا روهم ۶ ماهه میخورم با وجود فولی زیاد با محرک باردار نشدم دکتر واسم تجویز کرده که امروز ساعت ۱۱ نوبت دارم 

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
دوساله تو اقدامم اینا روهم ۶ ماهه میخورم با وجود فولی زیاد با محرک باردار نشدم دکتر واسم تجویز کرده ...

یعنی خرما رو پختید با سیاه دونه و روزی یه قاشق خوردید؟هم خودتون و هم همسرتون؟

[QUOTE=120318832]واس عکس رنگی باید کار خاصی کرد قبلش? امروز نوبت دارم نوار هم ببرم ?[/QUOTEکجا میندا ...

اصفهانم. این قرص رو بهم نگفتم که بخورم 😑

یعنی خرما رو پختید با سیاه دونه و روزی یه قاشق خوردید؟هم خودتون و هم همسرتون؟

نه سیاه دونه رو باعسل قاطی میکنم ناشتا میخورم بله اخیرا همسرم هم میخوره خود دکترم گفت دوتاتون بخورین.

اهاا  همون ميخواستم بدونم من الان يه پسر دارم  بخوام بچه بعديم دختر باشه. قبول ميكنن انج ...

خیلیا میان برای تعیین جنسیت 

بسته به شرایط بدنت داره اما خانمی که چند روز پیش دیدمش برای تعیین جنسیت اومد گفت ۲۰ میلیون هزینه کرده توی بیمارستان خصوصی بچه ش دختر بود ۹ ماهه اومده بود برای دومی 

2706