2737
2734

کلا چیکار کنم ک عاشقانه تر باشه

دوستامونو بگم فقط

یا دوستامون و خانوادمون

خودم شادمهر و خیلی دوس دارم

ولی آهنگی که به دلم نشسته آهنگ تموم قلب من احسان خواجه امیری ..ممنانم

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه اهنگ خارجی گوش میدی این آهنگ عالیههههههه حتما گوشش بده for the rest of my life

گوش میدم اهنگش واس کیه؟

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
2728

کی بهتر از تووووو ک بهتریییینی تو ماه زیبای روی.....و یا....چشم حسودا کور بشه چه انتخابی کردم 

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...

چند ماه پیش سالگرد ازدواجمون شوهرم و دعوت کردم کافه سوپرایزش کنم. بعد طرف (صاحب کافه)فک کرد تولدشه 

تا شوهرم از در اومد تو آهنگ تولد تولد تولدت مبارک پخش شد 😂😂😂😂انقد خندیدیم .شوهرمم هی میگفت بگو قطعش کنه

خدایا شکرت😍خدایا شکرت که میتونم حال بقیه و خوب کنم 😍خدایا شکرت که دارمت😍
2738
خيلي اهنگا ميشه پخش كرد ولي پيشنهادم اينه كه اون اهنگي كه خودش عاشقشه ،همونو پخش كن

گل پونه ها دوس داره😂

مرغ و خروس و لک لک تولدت مبارک ک

کلاه قرمزی

سورپرایزش کن.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
مرغ و خروس و لک لک تولدت مبارک ک کلاه قرمزی سورپرایزش کن.

😑😑

2706