2733
2734
عنوان

بیاین از مهمون هایی ک اومدن خونتون و حرصتون دادن بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 1287 بازدید | 66 پست
من کلا مهمون دوس دارم ولی بعضیا واقعا بیشعورا مثلا همینا چندروز خونمون بودن من غذا درس میکردم میخورد ...

وووایی😂 چ بی شخصیت😂من باید شوهرم کنارم بخابه😂😂😂😂😂ن من کلا دوسندارم خودم ب زحمت بندازم مگه برا کسایی ک دوسشون دارم

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است
وووایی😂 چ بی شخصیت😂من باید شوهرم کنارم بخابه😂😂😂😂😂ن من کلا دوسندارم خودم ب زحمت بندازم مگه برا ...

وای دوباره یادم افتاد دوس دارم برم نصفشون کنم از وسط کوفتشون بشه شامو ناهارایی که درس کردم و همچنین رفتیم بیرون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای دوباره یادم افتاد دوس دارم برم نصفشون کنم از وسط کوفتشون بشه شامو ناهارایی که درس کردم و همچنین ...

ولش عزیزم بش فک نکن از حالا بیا یجور رفتار کنیم کسی سوارمون نشه من دوست شوهدم. با دوس دخترش میومدن خونمون بخدا من هشت روز زایمان کرده بودم تاصب نخابیدم لبراشون غذا درست میکردم دختره میخورد و میرفت مینشست پسره هم میرفت سرهشو میزاش رو پاهاش یا خدا شاهده میگف ماسازم بده😂شوهرمم ظرفا زو میشست من چون بد زایمان کورتاژ شدم انگار دوبار بخیه خوردم فک کن نمیتونستم بشینم همش سرپا با ی نوزاد تایمه زیادیم میموندن. بد ب چند نفر گفتم گفتن وای چ صبری داری تو  ب شوهرم گفتم سریع بد بیان از خونه میندازم بیرون میگم همین مونده دوتا نامحرم خونه من همو بمالن پسره هم زن داره

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است
ولش عزیزم بش فک نکن از حالا بیا یجور رفتار کنیم کسی سوارمون نشه من دوست شوهدم. با دوس دخترش میومدن خ ...

جلو منم هی میگفتن خونه فلانی رفتیم برامون سنگ تمکم گذاشتن😂

2731
ولش عزیزم بش فک نکن از حالا بیا یجور رفتار کنیم کسی سوارمون نشه من دوست شوهدم. با دوس دخترش میومدن خ ...

واییی اینا دیگه خیلی ادمایی بیشخصیتی بودن 

اهووم منم باید یک تغییرتوی رفتارم بدم

واییی اینا دیگه خیلی ادمایی بیشخصیتی بودن  اهووم منم باید یک تغییرتوی رفتارم بدم

الن برگردم ب اون موقه میگفتم میخاین برین تو اتاق ک راحت باشید اخر سر هم پسره   زنه بیچاره رو بخاطر این دختره یه  هرزه طلاق داد

الن برگردم ب اون موقه میگفتم میخاین برین تو اتاق ک راحت باشید اخر سر هم پسره   زنه بیچاره رو بخ ...

بیچاره زنش خدا لعنت کنه اینجور مردا و اینجور دخترارو که میان توی زندگی بقیه