2737
2734

توروخدا بگید چیکارکنم الان ی مدت طولانی نرفتم خونشون همش استرس دارم برم جلو اونا بهشون میگ دوستتون دارم ولی منو نه انگارنه انگار مادرشم دلم خیلی شکسته 

خب چون دورش شلوغه باهاش بازی میکنن خواهر زاده منم میومد خونه مون با گریه و زور میبردنش الانم که بزرگه همینجوره

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میدونم خیلیی سخته

ولی بهترین کاراینه که بیخیال باشی و سخت نگیری

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐

مثل جاری منی

جاری من مجبور شد ازساختمون پاشد رفت جای دیگه که بچش وابسته به بقیه نشه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2740

پسر منم کلا عمه هاشو میبینه با اوناس با اونا میخابه با اونا پا میشه

چ اشکالی داره

من که مشکلی ندارم

مامان امیرعلی کوچولو و حلما کوچولو هستم                    

بچه اس بابا بچه داداش منم میگه عمه رو بیشتر از مامامم دوست دارم چون واسش کیک و پیتزا درست میکنم و میذارم همکاری کنه خودش دو روز دیگه میفهمه مامانشنزدیک ترین ادم زندگیشه بچه خواهرم 5 سالش بود با گریه میرفت خونشون الان ک 12 سالشه چی بشه ک با مامانش بیاد خونه ما

خدایااا واقعا 7 سال انتظار بس نیست؟😭😭لطفا نی نی مو زودی بزار تو دلم.. دوست جونیا دعام کنید لطفااا😘
اشکال نداره بچس بهتره تازه همیشه بذارش خونه اونا برو بیرون عشق و حال ب کارات برس راحته راحت

ن والا نمیتونم خیلی روش حساسم اصان وقتی باعمش میرفت انگار ن انگار ک مادرش باهاش نمیاد خوشحال رفت باخانواده خودم خوب نیس اصان حسش رفتارش مثل پدرش 

2706