2737
2739
عنوان

نرفتم خونه مامانم و موندم سر خونه زندگیم

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 47 پست
کتک خوردی مهربونی کردی....والا اگ شوهر من بود هارتر میشد...مرد باید بفهمه داره ب زنش ظلم میکنه

تا از تربیت خانوادگیش بکشه بیرون طول میکشه 

بیایید متحد شیم برای اونایی که تو اینستا هرزگی تبلیغ میکنن گزارش بزنیم نسلشون منقرض بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زتدگی زناشوی میدون جنگ ک نیست.یک روح در دو بدن .لباس همند زن و شوهر و خیلی چیزای دیگ.اینجکر ک نیست ت ...

میدون جنگ نیس...ولی زنی ک کتک میخوره نباید کوتاه بیاد...همون خدا هم گفته نسبت ب زنتون مهربون باشین....هر کوتاه اومدنی هم درست نیس...مرد باید خودشو درست کنه...خوشبختانه الانم با یه مشاور میتونن خودشونو تغیسر بدن نه اینکه زن کوتا بیاد تا ثواب کنه در اخرت

2731
واقعا که چی چرا مقایسه میکنی قرار نیست که نظرتو بهش تحمیل کنی زندگی که کشک نیست لباسم نیست خوشت نیوم ...

ببین شوهر من از فدای عقدم داد زدنو شروع کرد هیچی نمیگفتم بقول شما صبوری میکردم دیدم واقعا دارم آب میشم...زندگی واسم بی ارزس شده...دیگه مقابلش در اومد...گفتم درست نشی میرم...دعوا کردم ...خوشبختانه مشکلم حل شد...اگه کوتاه میومدم میشدم یه زن تو سری خور...زن باید قوی باشه ...ازدواجم هندوانه در بستست...خدا طلاقو گذاشته...اگ زن زیر ظلم باید بره تا شاید جای دیگ خوشبخت باشه نه اینکه بی ارزش زندگی کنه

کوتاه اومدی عذا پختی برا شوهرت توی این شرایط خدا قدرت بدون هر صبر هر کوتاه اومدنی مقایل شوهر خداوند ...

خدارو شکر یه نفر با من هم عقیدست 

بیایید متحد شیم برای اونایی که تو اینستا هرزگی تبلیغ میکنن گزارش بزنیم نسلشون منقرض بشه 
عزیزم به نظرم خودش ناراحته و از شما خجالت میکشه برای همین آونطوری رفتار میکنه    

دقیقا منم همین فکرو میکنه 

متاسفانه ۹۰ درصد دوستان معتقدن اولین راه طلاقه 

2738
ببین شوهر من از فدای عقدم داد زدنو شروع کرد هیچی نمیگفتم بقول شما صبوری میکردم دیدم واقعا دارم آب می ...

نمیگم کامل سکوت کنه و همیشه تحقیر بشه ولی صبرم لازمه یعنی چی تا یه چیزی میشه طلاق میخوام 

صبرم با یه ماه دوماه اثری نداره تا بخواد اخلاق خانوادگیشو ترک کنه و به زندگی جدید عادت کنه طول میکشه من تو ازدوام سابقم یه سال همه چیو به جون و دل خریدم دیدم درست نشد اخرین راهم یعنی طلاقو انتخاب کردم 

میدون جنگ نیس...ولی زنی ک کتک میخوره نباید کوتاه بیاد...همون خدا هم گفته نسبت ب زنتون مهربون باشین.. ...

ن اینجکر نیست ک کوتاه بیاد شوهر هار بشه.منظکر من کوتاه اومدن ک بدون نتیجه باش نیست.زن باید شوهرش با علاقه با عشق اش درست کنه و میشه.زن قوی زن نفس مسیح داره.من اصلا تعجب نمیکنم حضرت مریم س) بچه ای متولد کرد.این در عمق وجود زن ک مردی متولد کنه یا مرد بسازه ک انگارتازه متولد شد.

چرا؟ سو هاضمه داری؟ حرفهایی باید بزنید که احساس بد بهش دست بده؟ آنها زن وشوهر هستن چرا باید با حرفها ...

من قصد آزار کسیو ندارم ولی مثل اینکه شما از آزار دادن دیگران لذت میبری این مسائل عمقی تر از این حرفا هست ک بشه با یه جمله حل یا خرابش کرد

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>>