2737
2734
عنوان

بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 40 پست
میشه اونایی که مثل این عکس بودن ولی نی نی دار شدن امید بدن فداتون بشم انشاالله همتون به ارزوی دلتون ...

عزیزم بیبی چک من دقیقا مثل مال شما بود.بعد سه ساعت سه هاله ی کمرنگ داشت و من باردار بودم.الانم گل پسرم رو موهام داره میخوابه 

انشاءالله اگه صلاحته سالم و صالحش بیاد بغلت❤

فقط اگه سه ماهه تاخیر داری شاید کیست داری اگه داشته باشی بیبی مثبت میشه بدون بارداری

https://harfeto.timefriend.net/16410332916758

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای خدا ممکنه منم باردار بشم باورم نمیشه فدااااات شم من از بچگی نی نی رو خیلی دوست دارم 

انشالله 

مطمئن باش باردارییی😃😃😘😘😘

مامان شدییی مبااارکههههه😘😍😍🥰❤️🌺💋

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2738
واقعا باورم نمیشه چرااااا؟انشالله به ارزوی دلت برسی انشاالله انشاالله 💋💋💋💋💋❤

ممنون عزیز دلم😘😘❤️💋

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️